Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran találkozol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkozol a pároddal? Mióta vagytok együtt/hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Heti 1-2 alkalommal, néha 3, de általában együtt is alszunk. 2 hónapja vagyunk együtt.
2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

heti 1-2 alkalom, hétköznap egyszer úgy, hogy együtt alszunk, majd hétvégén, amikor nem dolgozunk és nincs suli, szintén együtt alszunk. Néha azonban összejön három találkozó is.


Másfél éve vagyunk együtt.

25, 26 évesek vagyunk.

2019. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nektek ez nem kevés?
2019. jan. 12. 16:36
 4/19 anonim ***** válasza:

második vagyok:


De igen. :) Főleg amikor hétköznap csak együtt alszunk és abból áll a találkozó, de el kell fogadnom, hogy a páromnak mások az igényei, meg el is van foglalva. És egyébként se normális ha rá akarok telepedni a másikra. A párom heti két találkozót igényel, én hármat szeretnék, így néha sikerül megoldani a három találkozót is.

2019. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

megint a második vagyok:


Engem az vígasztal, hogy amikor kettőnél kevesebbszer tudtunk találkozni, elkezdett hiányolni :) Sokszor mondta, hogy hiányzom neki, és amilyen hamar tudott, jött hozzám. :)

2019. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És arra még nem gondoltál, hogy lehet csak szexre tart?😀Heti 1-2 tali, akkor is mással van elfogalva..hát, te tudod, te ismered, de nekem ez biztos nem lenne oké.
2019. jan. 12. 16:45
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Na itt kezdődik a probléma. Ha te azért írtad ki a kérdést, mert szerinted a párod, csak heti kétszer tud veled találkozni és ezért szerinted ő mást kúrogat, akkor úgy kellett volna megfogalmaznod.


Nem. Másfél éves kapcsolatban, nem hiszem, hogy szexre tart. Hétvégén végig velem van, és hétköznap is összehozunk egy napot. Szilveszterkor végig velem volt, és a két ünnep között is. Van kulcsom a lakásához is. A telefonját is bármikor megnézhetem, ugyanígy a számítógépét is.


Nem heti 2 találkozóból fogom kitalálni ennyi idő után, hogy megcsal-e vagy se.


Buta vagy kérdező ha te ez alapján döntöd el.

2019. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, ha hétvégén végig együtt vagytok, az más. Azt hittem akkor is csak 1 napot.
2019. jan. 12. 16:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Ti mennyit találkoztok és mióta vagytok együtt kérdező?
2019. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6 éve..mindennap...nem élünk együtt
2019. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!