Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat-e a szerelem az elhanyagoltság érzése miatt?

Figyelt kérdés
Kiölheti a szerelmet az emberből,ha úgy érzi huzamosabb ideig,hogy már nem elégítik ki a lelki szükségleteit?Vagy a szerelem független attól,hogy mit nyújt a másik,mert eleve a lényébe vagyunk szerelmesek?Visszahozható-e a szerelem,ha orvosolják ezeket a problémákat,vagy örökre kihunyt?A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi,örülök,ha írtok történeteket is.Nagyon köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 12. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlhat, könnyen. Visszahozni nehezebb, mint megállítani a folyamatot. Alapból egy kis hullámvasút ez a dolog számomra. Akarni kell, nem elég tengődni benne.
2019. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Nálam pont forditva.

Minél jobban hianyzik vki annál jobban kell.

Ha vki pedig mindig kéznél van, akkor is jön ha nem kértem, vagy plane lecsesz, magyarázatot kovetel ha nem érek rá, az abrandit ki inkabb.


Engem az vonz ha vki önallo is. De mast is mert erdekes mindig az ráz le akivel akarok lenni es olyan harcol ertem akivel nem. Másokban is hasonlo lehet

2019. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

amiatt a leghamarabb.... a legnagyobb probléma


és visszahozható ha kezelve van

2019. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Kiölheti. Nem gyorsan de igen. Nehezen de visszahozzható. Könnyebb ha még nem ölte ki teljesen.
2019. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem föltétlenül öli meg a szerelem érzést, viszont bizalmatlanságot okozhat, ami már kiváltó tényező lehet, ami szakításhoz vezet. Szerintem a szerelem érzés önmagában nem tartja fenn a kapcsolatot, más okokból is tönkre mehet, ami utólag kiábrándulással és a szerelem elmúlásával jár természetesen.


Pl. éreztem már úgy, hogy szeretek valakit, ennek ellenére nem tudok bízni benne, következtetésképp nem tudok együtt lenni vele.

2019. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom alapján igen, elmúlhat. Hosszabb távon engem kiábrándította már, pedig előtte nagyon szerelmes voltam. Nem lehetett visszahozni. Ami elmúlik, az vègleges. Legalábbis nálam így volt.
2019. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon múlandó, 8 év van mögöttünk. Vannak időszakok, amikor nagyon szerelmes, de vannak időszakok amikor teljesen lapos az egész, és csak vagyunk egymás mellett. Borzalmasan sokat kell azon dolgozni, hogy fennmaradjon a szerelem, és mindig vonzódj a másikhoz. És mind a kettőtöknek bele kell tenni az erőt, különben nem fog menni . 26L
2019. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmet folyamatosan ápolni kell, tenni a kapcsolatért, energiát és időt áldozni rá. Ha ez nincs meg, elkezdenek a felek eltávolodni egymástól. Az elhanyagolt fél, vagy kilép a kapcsolatból, vagy megcsalja a másikat.

Az én esetem elég bonyolult, sokszor átbeszéltük, hogy mit szeretnék, mi hiányzik. Soha nem volt változás, csak a hitegetés. Eljutottunk egy olyan pontra, ahol már beszélni sem volt a párom hajlandó a problémákról, mert tud róla, ne is idegesítsem vele. Aztán már nem idegesítettem vele, nem beszéltünk, nem akartam veszekedni.

2019. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,várom a továbbiakat.Én vagyok az elhanyagolt fél,és arra keresem a választ,hogy még vajon szerelmes vagyok-e a páromba...Hiába osztom meg,hogy mire van szükségem,hosszútávú,tényleges változás nincs,általában megsértődik,ha szóba hozom ezt.Szerintem megunt,mert túl simulékony voltam és túlságosan rajongtam érte,de nem tudom,akkor minek van még velem.Gyakran úgy érzem,hogy már nem szeretem,és más mellett van a helyem,de mikor lépni kéne,képtelen vagyok rá.Mikor kedves hozzám és gyengéd,újra szerelmesnek érzem magam.
2019. jan. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!