Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekszik velem emiatt, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekszik velem emiatt, de ő az oka?

Figyelt kérdés

A párom facebook függő. Nem túlzok. Amikor együtt vagyunk nem lép be, de ha 5 percre egyedül marad már aktív.

Ha otthon van akkor egész nap aktív amikor csak teheti.. Munka közben is.


Tegnap találkozni akartunk, mivel másfél hete csak neten beszéltünk.


5 órakor írta, hogy még van takarítani valója otthon, de igyekszik. Közben 5 percenként aktív.


7 körül ideért hozzám beszélgettünk, aztán lefeküdtünk összebújva ő pedig kezdeményezett, de nekem ezek miatt semmi kedvem nem volt hozzá.



Mar sokszor beszéltem vele erről, hogy zavar és változtasson már rajta ha egyébként nincs semmi oka fent lenni, nem beszél senkivel. Abban maradtunk, hogy ő ezen nem fog változtatni vagy elfogadom, vagy sem.


Kb úgy álltunk a századik megbeszélés után hogy nem hozzuk többet szóba, mivel nem akar ezen veszekedni, így nem is hozom szóba, mert én is unom már ezt.



Lehet hülye vagyok és nincs igazam, de attól még bánt a dolog és nem érzem jól magam.


Ő 28F én 24 N


2019. jan. 12. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ajtót kell mutatni neki.

32/f

2019. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezek szerint nincs túl sok szavad ebben a kapcsolatban.Úgy általában sem,legalábbis ezzel azt akarta jelezni.
2019. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

"Amikor együtt vagyunk nem lép be." Akkor ez téged ugyan mégis miben hátráltat? Ennyi legyen a legnagyobb fájdalmad egy párkapcsolatban, komolyan mondom, boldog életed lenne.

Én nem bírnám ki, ha valaki ilyen szinten korlátozni akarna, ha egyébkén őt ez miatt nem hanyagolom el, stb.


Ha nem bírod, szakíts.

2019. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom a 3. válaszolóhoz.
2019. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

mààr nem azèrt, de èn pl napi 5-10 percnèl többet nem facebookozom, a messenger ennek ellenère rengetegszer elèrhetönek mutat, mivel itthon a wifire vagy èpp a mobilnetre x idönkènt újracsatlakozik a telefon (pl emaileket lekerni) teljesen automatikusan ès akkor online-nak jelez a face.

Szóval, ha ott a zöld pötty, nem sokat jelent.



btw. kissè kontrollmàniàs vagy, nem?

2019. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha veled van nem nyomja. Innentől kezdve mi a fax közöd van hozzá? És honnan tudod, hogy 5 percenként elérhető, ha te nem vagy fenn egyfolytában? :)))
2019. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!