Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban, barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban, barátnőm miért nem tölt fel közös képeket social mediara?

Figyelt kérdés

20 éveink közepén járó pár vagyunk, most tervezünk összeköltözni. Szüleinek bemutatott már, barátaival is hamarosan találkozok, de ennek ellenére is nem tölt fel közös képet facebook, instagramra. Ennek ellenére aktív használó, minimum 2 hetente tölt fel képet, illetve szokta néha a napi történéseit is megosztani.


Kérdeztem már de úgy érzem lerázott, mondta, hogy nem tartja ezt fontosnak stb.


Lányok, ti milyen okból nem vállalnátok fel a párotokat? Hozzá kell tenni nem vagyok csúnya pali, biztos jövőm van stb. stb.


Vélemények?


2019. jan. 12. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Biztos az a normálisabb fajta a barátnőd,aki szerint a magánéltéhez nincs köze mindenkinek.
2019. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
7 éve vagyok együtt a párommal, van gyerekünk is, de közös képünk egy darab sincs a fb-on. A véleményem, hogy hülye kérdéseid vannak.
2019. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Egy csomó ismerősöm nem tölt fel közös képeket, maax egy évben kettőt. Van, aki annyit sem.

Ez nem a felvállalásról szól. Ha nem vállalna fel, akkor nem költözne veled össze és nem mutatna be senkinek.

2019. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz. Ez ma már az életünk része, aki nem akar a részese lenni az online világnak az fel se regisztrál, vagy abszolút semmit se tölt fel magáról. Az viszont nagyon fura hogy egyébként aktív, de rólad hallgat. Én azért eréjesebben rákérdeznek, velem akkor csinálták ezt amikor a másiknak menyasszonya volt, illetve én akkor csináltam ezt amikor nem gondoltam komolyan az illetővel. 27/N
2019. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel mi a baj? Nem értem. Soha nem rakok fel képet senkiről se , közösen panene nem. Magamról is kb évente 2x rakok ki képet

Sőt amikor kaocsolatban voltam azt se raktam ki hogy mi a kapcsolati státuszom annyira nem érdekel az egész. Utalom ezt a Facebookon való romcsis enyelgest. Én ezért nem raktam ki soha képet.

24-N

2019. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk nincs közös képünk fent fb-n a férjemmel. Senkinek semmi köze hozzá, de aki felteszi, ők meg úgy gondoljâk jónak. Semmi jelentősége.
2019. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Elég erős droidvágyad van, barátnőd még egészséges, ritka az ilyen.


Bár a "napi történések megosztása" régen rossz, kivéve ha blog formájában teszi.


De gondolom nem, hanem csak "tvetter" meg "enstagramm", mert az "menő".


Pedig még van esélye elkerülni a droidosodást.

2019. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem enyelegni szeretnék social median, meg szívecskéket dobálni, egyszerűen csak egy közös képet, hogy lássák mások is mi a helyzet. Gondoltam arra is, hogy nem szeretné felfedni, hogy kapcsolatban van, hogy tudjon likokat vadászni emberektől, hogy érezze, hogy szeretik. Vagy ez hülyeség?


Igaz nálam sincs fent közös képünk, de én nem is használom erre a facebookot, instagramom meg nincs.

2019. jan. 12. 19:39
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

"nem szeretné felfedni, hogy kapcsolatban van, hogy tudjon likokat vadászni emberektől, hogy érezze, hogy szeretik."


Nagyon remélem ennyire még nem süllyedt mélyre a világ és lett ilyen fontos pár hülye kattintás kierőszakolása.


Amúgy TE miért szeretnéd ennyire? Ő számodra ilyen "trófeabarátnő" és várod, hogy majd ott irígykedjnek, vagy mi?

2019. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, csak ha már ennyire komoly a kapcsolatunk, hogy ott állunk, hogy összeköltözünk és tervezzük a közös jövőnket, akkor meg lehetne mutatni a világnak, hogy mi egy pár vagyunk nem?
2019. jan. 12. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!