Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a párotok elmenne nélkületek bulizni és alkoholt is inna?

Figyelt kérdés

Egyetemen vagyok, nem tudtam hazamenni hétvégén mert rengeteg tanulnivalom van. Nem tiltottam meg soha a páromnak hogy nélkülem eljárjon szórakozni de most megis valahogy bánt a dolog, vagyis inkabb az bánt hogy kitett egy kepet a baráti csoportunkba az italárol és oda írta hogy csúszik az alkohol. Szeretjük nagyon egymást, lehet ez az oka annak hogy nost kicsit féltékeny vagyok hogy a barátaival van és nem velem beszelget este. Kicsit ugy érzem túlreagálom..

22/N


2019. jan. 12. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Jaj ne már..miért ne mehetne el egyszer-egyszer iszogatni?
2019. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

"kitett egy kepet a baráti csoportunkba az italárol és oda írta hogy csúszik az alkohol"


Istenem, de prosztó!!! Neeeee! Apám ilyen, hogy kirak egy képet és ilyeneket ír hozzá, hogy "nyami" meg "jutalom a nap végén"... Ne már.


Amúgy zavarna, mert gyűlölöm az alkeszeket és főleg az ilyen "éjn nem iszok sokat" embereket. Magyarország sajnos nagyon eltussolja, elsöpri, elpoénkodja az alkoholizmust.

2019. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Ééééés #1 igazolta is, hogy mennyire nem foglalkozik komolyan ezzel senki, mert "há had igyon mán, eszt megkő inni" "mindenki iszik" "fincsi kis söriböri" "minden magyar szeret piálni"


Ne már.

2019. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csalna meg soha, de az is zavar hogy az a hely ahol iszogatnak tele van fiatal szép lanyokkal akik oda vannak az egyéjszakás dolgokért.
2019. jan. 12. 21:11
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem tetszik valami, akkor mondd, de akkor. Ne majd veszekedéskor meg 1 hónap múlva. Semmi nincs ebben, nagyon túlreagálod, de beszéljétek meg.


26N

2019. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én is utálom, hogy iszik, de sajnos a mi környékünkön ha nem iszol akkor nincsennek barátaid, beszologatnak hogy ne is gyere bulizni ha nem iszol.. sajnos, nagyon sajnos ez van.

Én egyébként soha nem iszok és nem is igazán hívnak sehova, csak a páromat és én is megyek potya utasnak.

Minőségi barátokat, akik nem isznak (a környéken) nem lehet találni.

2019. jan. 12. 21:14
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

"... de az is zavar hogy az a hely ahol iszogatnak tele van fiatal szép lanyokkal akik oda vannak az egyéjszakás dolgokért." Vannak tapasztalataid a helyről? :D

32/f

2019. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

#4


Most akkor az ivás zavar, vagy hogy sok lesz ott a ribi?


Mert most úgy tűnik csak ez utóbbi. Nagyszerű. Seperjük csak el az alkoholproblémákat. Ázzon Magyarország, ázzanak a magyarok.

2019. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
#3 22 éves egyetemista lány vagyok, és közöm nincs alkoholistákhoz vagy alkoholizmushoz. De ha a barátom vagy én hetente-kéthetente, vagy akár ritkábban elmegyünk egyet iszogatni a barátokkal, azon ne akadjunk már ki.
2019. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

"de sajnos a mi környékünkön ha nem iszol akkor nincsennek barátaid, beszologatnak hogy ne is gyere bulizni ha nem iszol"


Itt is így van, de én nem fogok olyanokkal barátkozni akik állandóan áznak és a hányásban fuldoklanak minden este. Mert azért van aki nem ilyen. Őket kell megtalálni, mégha "lúzerek" is, puzzle-mester csaj, érmegyűjtő csávó, barkácsmester srác meg ilyenek.


De még az is jó, ha elmész velük rendelsz egyet, de sem a mentalitást sem a mennyiséget nem teszed magadévá, hanem iszol egyet egész estére elosztva, mellé rengeteg alkoholmentes és finom ital, koktél létezik.


Az ilyen társaságoknál már az alap mentalitás a baj. 1-2 ital még oké (főleg ha ritkább), de itt ahogy elnézem a "hétvégi kötelező bebaaaás van"...)

2019. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!