Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a párommal 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a párommal 2-3 havonta vagyunk csak együtt mióta gyerek van?

Figyelt kérdés
Előtte se volt nagyon aktív ilyen téren a párom, heti 1, két hetente 1 alkalom volt,amit én elfogadta, de amióta gyerekünk van, másfél éves, azóta ritkábbak az együttlétek. Az elején még nem tűnt fel, mert új helyzet, fáradtak voltunk mindketten, meg a párom a munka miatt sokszor fáradt amit meg is értek, na de 2-3 havonta egy alkalmat kicsit kevésnek tartok, hisz még fiatalok vagyunk 33-37 év. Más téren nincs probléma segít a gyereknèl is, jól kijövünk minden tèren.
2019. jan. 12. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem normális. Beszéltél már vele, hogy neked ez nem oké?

32/f

2019. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális. 37 évesen még korai lenne arra fogni, hogy nem fiatal, nem áll már úgy a cerka. Ennek ellenére rengeteg olyan eset van, amikor mégis nulla a nemi élet egy 35 körüli férfi mellett, és idővel egyre rosszabb lesz.

Nincs rá magyarázat, egyszerűen nincs igénye többre. Eddig megerőltette magát, most már azt se, mert ott a gyerek, és úgyse lépsz le.

Jó esetben házon kívül se fickósabb, és nem szexelget mással.

Potencianövelő se segít, mert a vággyal van probléma.

A legrosszabb, hogy ha nyaggatod, akkor az csak ront rajta, és a végén tényleg impotens lesz a szorongás miatt.

Belenyugszol. Ennyit tudsz tenni.

2019. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

P#cs@ba! Megint nem figyeltem. De! De! Teljesen normális. Különben is mit képzelsz, hiszen gyereketek van. A szex amúgy sem való kapcsolatokba, ezért intézi mindenki rendszerint azon kívül.

32/f

2019. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem annyit tehetsz,hogy elfogadod.A pasi lehet depressziòs is,ezért csökken a nemi vágya.Persze félre is léphet szerintem, vagy már téged nem kíván, és ha szülés után megváltozott az alakod,akkor még kevésbé akarhat.Sajnálom az utolsót,de ez is benne van,ezért leírtam.De a férjednek is lehetnek gondjai,tehát azt is fel lehetne deríteni,és nem csak legyinteni,hogy na jó,oke,akkor ebben fogok élni.Mert Ő csak ennyit akar.Olyan is van,persze,de lehet más oka is.
2019. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

#3

Hiába vered magad. Rengeteg férfi van, aki nem kúrógép, nem áll fel arra is, ha huzat van, és egyszerűen nincs igénye gyakoribb szexre.

Egy ideális romantikus mesében összetalálkozna egy olyan nővel, aki szintén beéri azzal, ha évente 4-5 alkalommal kell szexelni.

De valamiért ezek az emberek mindig olyannal házasodnak össze, aki egyébként naponta kétszer is szeretne, és mindketten remélik, hogy majd a másik megváltozik.

Egy ideális romantikus mesében mesében az egyik gyakrabban, a másik ritkábban akarna idővel, és gyorsan eljutnak oda, hogy mondjuk 10 naponta egy szexnél, fél úton találkoznak.


Ehelyett egyre frusztráltabbak, és telesírják a gyak-ot, hogy a házastársa nem akar szexelni, de egyébként minden szuper lenne, szereti, ott a gyerek, mi lesz most.


Erre mit lehet írni? Etesse búgató porral? Rúgja fel a házasságát? Tartson szeretőket? Intézze el vibrátorral?

Jobbnál jobb.

Igazság szerint semmit se tud tenni, megeszi amit főzött, ő választotta a férjét.

2019. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, jeleztem neki, hogy ez nem oké és mi lesz később. Meg hogy neki van valami problémája akár magával akár velem. De azt mondja szeret, továbbra is velem akar lenni, változtat, de semmi változás. Az alakom szülés után is már ugyanolyan mint volt, adok magamra, stb. De változás semmi, vagy nem sok.
2019. jan. 12. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Te vagy a nő? Akkor nagyon figyelj a párodra. Mindig mondom, mindig lepontoznak, de nagyon fontos, hogy a párod érezze, hogy ő fontosabb neked és nem a gyerek. Alapszabály. Járj a kedvében, csináljatok programokat, gyerekkel, de gyerek nélkül is. Szeresd és kényeztesd, akkor minden rendben lesz.
2019. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom,sok minden lehet az oka.Nalunk is hasonlo volt a helyzet,ex ferjem allitotta semmi baj nincs,velem szeret stb.Aztan egyre furcsabb lett,h ha en nem kezdemenyeztem akkir soha semmi,akar honapokig.Es ha kezdemenyeztem es kett valami az is olyan volt,mintha mashol jarna .Aztan kiderult, h terhessegem elejetol ,kepben volt egy no, akivel jokat hancurozott,persze ,hnem kivanta otthon is.
2019. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom!!! :(

Nálunk megcsalás biztos, hogy nincs a háttérben.

2019. jan. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!