Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elküldenétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek a barátnőtöket dolgozni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tanulni szeretne, amit sajnos meg kellett szakítania egyszer, és csak 2020 őszén mehet újra.

Addig ő el szeretne menni dolgozni vissza a régi munkakörébe. Te jól keresel, nem szorultok rá a keresetére.

Vidéken laktok, ezért beutazással napi 14-15 órát lenne távol, mivel a munka nem ritkán napi 9-12 óra (míg a tiéd csak 7,5), beleértve a hétvégéket is.

Ezzel keresné a te fizetésed kb 1/3-át, a bejárásra (bérlet) pedig elmenne a fizetése 1/3-a.

A házimunkát meg kéne osztanotok, mert nem bírná munka mellett elvégezni, és havonta max egy nap lenne olyan, hogy mindketten otthon vagytok, mivel neki nem járna a szabad hétvége.

Sajnos vidéken nincs annyi munkahely, hónapok mennének rá, míg talál, a fővárosban azonnal kezdhet.


A munka ellen szól, hogy évekig csinálta, és fizikailag eléggé megviseli az embert, mellette viszont, hogy nagyon szerette csinálni, és ha befejezi a sulit, úgyse mehet többet, szeretne még egy kicsit dolgozni benne.

(vendéglátás)


Mit támogatnál inkább? Maradjon otthon egy évet, vagy menjen, dolgozzon, de nem látjátok egymást, és munka után még mehetsz mosogatni is?


2019. jan. 13. 12:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mivel csak érettségije van, egyedül a vendéglátás, a kassza vagy a gyártósor jöhet szóba, ez utóbbi kettőre nem szívesen menne.
2019. jan. 13. 12:19
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne menjen dolgozni? Üljön otthon, hogy hozzá szokjon, nem csinál semmit? Egy év sok idő, és lehet amikor majd csinálni kéne, azért nem fogja, mert előtte ott volt az az 1 év kiesés.
2019. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Menjen dolgozni, de nézzetek körbe helyben. Szerintem most nem annyira vészes a helyzet, hátha talál magának valamit.
2019. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Derwer ***** válasza:
77%

Ha nem dolgozik az nagyon rossz hatással lesz mindenre.

Céltalan lesz, kiszolgáltatott.

Egy ilyen helyzet belőled is kiválthat rosszat .

Ezeket tudom, ilyesmi helyzetben vagyok.


Persze a 14 óra meg sok. Érdemes alternatívát keresni.

30F

2019. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Én hagynám. Párom is járt melózni. Hazafelé összetörte a kocsimat amivel ment akkor ha kiszámoltam volna mibe került 2.5 évig ha itthon van jobban jövök ki.


De kell neki hogy érezze hogy ő is tesz valamit.

Most gyerekekkel van itthon és vállalkozóként melozgat a folyamatos továbbképzés és szoftverek informatikai háttér meg minden na meg a jarulekai nem teszik ki a bevételét ergo fizetem hogy dolgozhat.

De neki igy jó nem akar semmittevo lenni.


Szóval hagynám, mégha ez hátrány is.

2019. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Felnőtt ő dönti el.. Ha neked ottjoni cseléd kell az más kérdés.. Mit támogatnék,az hogy önnáloan hozzon döntést,ne pasika diktáljon.. :(

58N

2019. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, menjen dolgozni. 2020 ősze mèg több mint 1,5 èv, most annyit ne üljön már otthon. Az senkinek se jó.

De szèt kellene jobban nèzni, hátha van jobb időbeosztásban is munka.

Az meg tök termèszetes, hogy kiveszed a rèszed a házimunkából. Nem azèrt kell, mert neki nincs ideje rá. Ha ő is csak 7,5 órát dolgozna, akkor már neki kellene csinálnia mindent, mert van ideje rá? Hát nem. Ha mindkèt fèl eljár dolgozni, tehát nincs "háztartásbeli", ott bizony mindkèt embernek dolga a házimunka.

2019. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is érettségim van, és irodában dolgozom. Ne a korlátait keresse, hanem a lehetőséget.
2019. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Menj el dolgozni, de ne oda, amit ecseteltél. Vendéglátós munkalehetőségekből dunát lehet rekeszteni.
2019. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Derwer írta le a tutit.

Céltalan és kiszolgáltatott lesz, mint amilyen én is voltam az utóbbi fél évben. Nem találtam a helyem és nehezebben indultam neki újra a munkának.

Nagyon gondoljátok ezt meg...

Én arra szavazok, hogy dolgozzon. Mindegy mit, csak csináljon valamit, mert be fog csavarodni ha csak otthon van.

2019. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!