Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rendetlen a barátnőm? Hogyan változtathatnám meg?

Figyelt kérdés

Maga után sokszor nem dobja ki a szemetet. Ma pl. két üres ásványvizes flakont hagyott az ágyban és egy üres chipses zacskót. Megeszik valamit és a csomagolását ledobja, én meg ki szoktam utána dobni mert engem zavar, még sem csövesek vagyunk, hogy szemétben járjunk bokáig.

Most lett elegem, nem vagyok a cselédje, hogy utána pakoljak. Veszekedések lettek ebből mindig, de 1-2 napig rendet tart ha veszekszem vele utána kezdi elölről.Mi a megoldás?


2019. jan. 13. 16:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%

Huha. két üres ásványvizes flakon ott marad. Képzeld én is van, hogy az ágy mellett hagyom őket, és később dobom ki. Az üres chipses zacskót meg van, hogy az asztalon hagyom.


Azért az erős túlzás, hogy szerinted aki ilyen az csöves. Te egyszerűen rendmániás vagy, a barátnőd pedig nem.


Keress mást, mert egyikőtöknek se kell megváltozni.

2019. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Az nagyon súlyos probléma ha egy fiatal lány/nő trehány! Olyan nincs hogy nem pakol el maga után. Add ki az útját, ne pazarold rá az idődet. Ahogy írod pakolsz utána, ez nem normális.
2019. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%

Megérdemlitek egymást, komolyan. Ő nem tud egy picit figyelni magára néha, te meg ordibálsz vele, és veszekedtek. 2 pulya. A felnőttek ezt megbeszélnék.

Az én férjem is hanyag volt, mert nem úgy nevelték, apukájával nőtt fel aki kicsit furi ember....

Aztán most meg megtanult figyelni egy alap rendre és tisztaságra.

2019. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Legalább jó mellei vannak?

Ez csak akkor ééri meg, ha veszettül csinos. De akkor is csak ideig-óráig.

2019. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%
Az meg a másik, hogy ágyban nem eszünk, tiszta morzsa lesz, utána abban fekszik. Ne haragudj, de más helyzetben is igénytelen? Tisztálkodás stb
2019. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%
#1: Ezt hívják trehányságnak. Gyanítom, nálad és a hozzád hasonlóknál napokig érlelődik a csetres a mosogatóban, hátha jön egy daliás herceg, aki majd elmosogat helyettetek. A kérdezővel együttérzek, ugyanis én sem viselem el a kuplerájt az albérletemben. Nem tudnék elviselni magam körül olyan embert, aki ezeket a teljesen alapvető dolgokat is képtelen betartani és mellesleg hasonló tapasztalataim vannak nekem is a nőkről, egyik trehányabb, mint a másik. Az egyik korábbi munkahelyemen például az öltözőben nálunk férfiaknál ragyogó tisztaság volt, mindig rendet tudtunk tartani, a nőkében meg ne tudd meg, a dzsuvás, retkes gúnyák, cipők, zsebkendők és "egyéb egészségügyi kellékek" szanaszét voltak hajigálva, meg a vécé összeszarva. A hányás fogott el, amikor be kellett oda mennem.
2019. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Ne te dobd ki, hanem kérd meg, hogy vigye ki, mert téged zavar. Meg fogja szokni.
2019. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki válaszolt a kérdésre.


De abból ahogy reagálsz, le is jön milyen ember vagy te.

Nem gondolod, hogy le kéne ülni normálisan megbeszélni?? A barátnőd is rögtön idiótázod??

Mindenkinek más az értékrendje te puha elmélyű. Azért mert te a nagyobb rendet szereted, nem rosszabb az, aki kevésbé olyan. Én szeretek ágyban enni, bekapcsolok valami filmet, magam elé kapok tálcát a vacsorámmal, és elvagyok.

Ennyi a véleményem.

2019. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Üljetek le, és beszéljétek meg anélkül, hogy ordibálnál.
2019. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Kedved kérdező : Sehogy sem változtathatod meg. Vannak rendetlen emberek, és vannak akik a rendet szeretik. Nem passzoltok, jobb ha ezt minél előbb elfogadod.

Megértelek, tudom milyen ez, 10 évig éltem ilyen nővel, és vártam hogy megváltozik. Ugyan ez volt nálunk is, veszekedések, kiakadás, beszélgetés, szándék hogy megváltozik megvolt de mégsem tudott...

Pár napig "rend" volt amit én csináltam legtöbbször, aztán ugyanúgy szart bele...

Türemes ember vagyok elviseltem tíz évig, de egyszer betelt a pohár.

2019. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!