Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság az exszel. Túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság az exszel. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss a párkapcsolatom. Mint kiderült, mielőtt egy pár lettünk a barátommal, ő nem olyan rég zárta le egy hosszabb kapcsolatát. Azóta is jóban vannak, mert mint ember fontos neki és úgy érzi, bármiben számíthatnak egymásra. Többször is előfordult, hogy az ex akkor hívta, amikor velem volt, de ő nem vette fel a telefont, hanem vissza hívta, amikor egyedül volt. Annyit tudok, hogy elég sokat beszélnek egymással. Az a része még nem is zavarna annyira, hogy tartják a kapcsolatot, de az zavar, hogy a lány nem tudja, hogy a páromnak van valakije, mondván, hogy ez nem tartozik rá.. Ami fura, mert nem értem, hogy miért pont ez nem tartozik rá, de amúgy minden más igen..

Szerintetek én reagálom túl, vagy más is furának tartja ezt az egészet?


23/N



2019. jan. 13. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, főleg, hogy az ex nem is tud rólad. Gondolom nem köti őket össze egy közös gyerek, szóval ne tartom indokoltnak a kapcsolattartást. Kicsit úgy jön le nekem, mintha egy pótlék lennél csak.
2019. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura, nekem sem tetszene. Szerintem csak valamiért nem akarja a barátod, hogy tudjon rólad az exe. Ha tartják a kapcsolatot egymással, sokat beszélnek, akkor érdekes, hogy rólad miért nem beszél neki.
2019. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, ez gáz. Nem zárták le egyáltalán. Azért nem mondja el a pasid hogy van valakije, mert nem akarja hogy az exének fájjon.
2019. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Elèg szégyen,hogy nem közölte vele van valakije.
2019. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem köti össze őket közös gyerek, csak "sok mindenen keresztül mentek együtt", emiatt tudnám megérteni azt, hogy még mindíg tartják a kapcsolatot. Csak furcsálom, hogy mivel mindíg megkérdezik egymástól, hogy mi újság, még soha nem kerültem szóba, pedig felhoztam már neki, hogy ez engem igencsak zavar..
2019. jan. 13. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Elég korrekt lenne, ha felvállalna mellé. Így rohadt gáz szerintem.

32/f

2019. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond, hogy tartják a kapcsolatot, de az gaz, hogy Rólad nem tud. Ha annyira túl lennének egymáson, akar ismerhetnetek is egymast.
2019. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Nálam is volt hasonló szituáció. Gondolom kitalálod mi lett a vége. Amúgy ő nem csak az exével dumálgatott/ flörtölgetett, hanem még 2-3 nővel.
2019. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Több mint sértő, hogy titkolja a létezésedet. Az meg fura, hogy nem rég még a másik csaj volt a barátnője, aztán rögtön összejött veled. Nagyon úgy tűnik, hogy te csak egy pótlék vagy addig, amíg ők ketten nem rendezik a kapcsolatukat. Ezt bizonyítja az is, hogy csak egy eltitkolt szerető vagy.
2019. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg a kérdésért, de tuti,hogy a csaj is tud róla,hogy ő már ex?!
2019. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!