Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az baj, ha ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, ha ismerkedés elején a férfi nincs úgy oda-vissza?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerkedünk. Hetente általában kétszer találkozunk. Nekem ez már alapból is kevés, én szeretem, ha érzem, hogy oda-vissza van értem egy férfi és mindent megtesz, hogy sokat lehessen velem. Ebből nekem az jön le, hogy nem “lángol”. És ez hiányzik. A köztes időben egyszer-egyszer felhív, vagy csetelgetni szoktunk(de van, hogy órákig nem ír vissza). Szerintetek ez már alapból rossz? Vagy jobb, ha adok időt az érzelmek kialakulásának? Volt olyan barátom, aki állandóan velem akart lenni, persze mondhatni az sem egészséges, de így meg bizonytalan vagyok az érzéseit illetően. 22-24 évesek vagyunk.

2019. jan. 13. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónap alatt nem alakult ki nála semmi az régen rossz. Főleg ha heti kétszer találkoztok is. Ennyi idő alatt ha mindkét fél akar valami komolyat a másiktól már regen ennél előrébb szoktak járni. A rózsaszín ködös nászutas időszaknak kéne már lennie amikor mindig együtt akartok lenni. A srácot nem érdekled, csak elvan veled.
2019. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 De ő meg pont azzal jön, hogy kell a szabad tér egy kapcsolatban is. Előttem amúgy 3 évig nem volt barátnője, legalábbis nem komolyabb, engem viszont 1 hónap után bemutatott a szüleinek is, ami ugyan komoly lépés tőle(vallásosak), de akkor sem érzem azt, hogy megveszne értem. Vagy lehet türelmetlen vagyok?
2019. jan. 13. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Vagy ilyen "befásult" alapból.

32/f

2019. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok ember idióta módon belemegy kapcsolatba úgy, hogy abszolút nem szerelmes, csak hogy legyen valakije. Ha régóta egyedül van akkor valószínűleg azért van veled, mert már nagyon akar kapcsolatot. A szeretetét mindenki máshogy fejezi ki persze, de ha valaki odáig van érted azt egyértelműen érzed.
2019. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Vagy igazat mondd,és szüksége van a térre amibe beleszokott,és nehezen lép ki belőle.Zárkózottabb is lehet az átlagnál.Azért nem kell kidobni azonnal.
2019. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak férfiak és nők, akik alapból ilyenek, nem romantikus, ragaszkodó típusok senkivel sem.


Bár ha te ezt igényled és ő nem tudja megadni, akkor kérdőjeles lehet a kapcsolat.


Személy szerint én nem várom el, hogy a férfi vetítse, hogy mennyire fontos vagyok neki, mivel volt tapasztalatom olyan férfival, aki ezt tette, utólag mégis komolyan vehetetlennek tűnt.

2019. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Azt én se akarom, hogy vetítsen, de azt igen, hogy őszintén odalegyen értem :D Najó, adok még időt a dolognak, elvégre 2 hónap még nem sok idő. De én személy szerint nem hiszek a fokozatosan kialakuló szerelemben, szerintem ezt vagy érzed már az elején, vagy később sem fog jönni. De ki tudja, lehet ő másképp működik.
2019. jan. 13. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vészes. Adnék egy esélyt ennek, hogy mi sül ki belőle.
2019. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Lehet elkezdek kicsit távoságtartóbb lenni, hátha észreveszi magát..bár taktikázni sincs sok értelme😅
2019. jan. 13. 20:17
 10/11 peca1000 ***** válasza:

Nem lángolós fajta :)


Ahogy többnyire én sem.


A kapcsolataim felénél nem volt lila köd, attól még szerettük egymást.


Heti 1 max. 2X találkoztunk, suli, munka miatt többször úgy sem tudtunk.


Azért nem ír vissza mert elfoglalt, dolgozik, nincs a gép előtt.

2019. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!