Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te megsértődtél volna ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megsértődtél volna ezen a helyemben?

Figyelt kérdés

Barátommal voltunk éjszakai fürdőzésen ilyen wellnesezős helyen, és láttunk egy csaj ismerősünket, akinek azért szemrevalóbb alakja van mint nekem. Kérdezem barátomtól, hogy neki bejön a csaj? Azt mondta, hogy ha nem ismerne engem akkor lehet leállna vele.

Elég rosszul esett.. kérdeztem is tőle, hogy ha ennyire nem felelek meg neki, akkor miért van pont velem? Mért nem egy jobb testő csajjal? Azt mondta azért mert szeret, és tetszek neki.

Mit gondoltok? 😕 túl reagáltam, vagy jogos hogy rosszul esett?



2019. jan. 13. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Túlreagáltad. Biztos volt jobb pasi is, mint a párod, ő mégse szekírozott, hogy miért vele vagy. Legközelebb ne a csajokat nézd.
2019. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez az egyik jele, hogy tényleg téged szeret. Nem a melledet, nem a seggedet, stb., hanem téged. Ezen nem megsértődni kéne.
2019. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Hátára túl reagálod! Mint egy hisztis ovis!
2019. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Marhára*
2019. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Hajj..! Én pasi vagyok, ezt előre jelzem. Örülj, hogy őszintén megmondta amit gondol. A kérdést és a válaszát NE KEVERD össze mással. Ugyanis nem azt kérdezted, hogy: "Ő jobb csaj nálam?"


Ezek szerint te a tipikus buxa vagy, akinek hazudni kell, hogy béke legyen? Ez annyira gyerekes! Mikor fogjátok már fel, hogy a szerelem vak, és hogy nem azért szeretünk valakit mert ő a legjobb nő?

2019. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Túlreagálod. Tök őszinte volt, inkább hazudott volna? biztos te is láttál már nála jobb pasikat/hasonlóan jó pasikat. És? Attól mert még tetszik más is külsőre, őt szereted. Ne hisztizz már.
2019. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🙂

Igen, csak azért esett rosszul mert ennyi erővel ha hamarabb ismeri mint engem akkor vele ezek szerint szívesebben jött volna össze (mármint nekem ez úgy jött le) amúgy csak látásból ismerjük a csajt.

2019. jan. 13. 21:48
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Mint egy tini...

Én is ismerek jobb pasit, mint a férjem, régebb óta ismerem, elég gyakran találkozunk is, és ku.rvára nincs nála esélyem, mert kb. nem is egy fajhoz tartozunk. És pont ezért nem is kéne, mert nem azon akarok kattogni, mikor cserél le egy jobbra.

A férjem nem tökéletes, ahogy én sem, ezért tökéletesen összeillünk.

És sose tenném félre egy helyesebb pasiért. Az csak egy test.

2019. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolom, hogy be kellene fejezned azt a böszmeséget, hogy olyan kérdéseket teszel fel tök szándékosan, amire tudod, hogy fáj majd a válasz, amit kapni fogsz.

32/f

2019. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Elég furcsán gondolkodnak itt egyesek. Nagyon gáz ha valaki csak azért van együtt a férjével/barátjával, mert egy másik pasi túl jó pasi ahhoz, hogy összejöjjenek, a férje meg "pont elég". K. vára megalázó a férj szemszögéből.

kérdező, szerintem attól függ...ha úgy értette, hogy ha téged nem ismerne, lehet hogy ráhajtott volna a csajra, úgy nincs gáz, mert ezalatt azt érti h.bejon neki a csaj de talalt jobbat (téged). Viszont ha úgy értette, hogy ha nem fogna vissza az a tény, hogy csaja van, akkor ráhajtana, úgy már bunkó a kijelentése.

2019. jan. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!