Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy chates barátom, akivel gyengedebb szálak is összefűznek, de nem talalkoztunk előben, pusztán plátoi a dolog. Amikor nehezebb helyzetben volt, en mindig mellette voltam, támogattam, bíztattam. Most sincs tul jo passzban, de mar megelegeltem legutobb, hogy mindig en keresem, meg ugy erzem nem vagyok neki annyira fontos, mint ő nekem. A héten elég nehéz napjai voltak (műtötték a családtagját, sok meló, stb) mondtam akkor is, hogy ha bármiben tudok segiteni szoljon meg ilyenek. De kozben kiszaladt belőlem, hogy én sem vagyok túl jól lelkileg. Erre ő nem reagált semmit. Ez rosszul esett nekem, szóvá tettem. Majd magyarazkodott, h nincs ideje semmire. En meg egyre lejjebb csusztam mert azt ereztem, egyaltalan nem foglalkoztatja mi van velem. Vegul kicsikartam belole egy valaszt, elmondta, hogy nagyon elfoglalt es azt kerte ne csesztessem, mert egy másodperc szabadideje sincs. Nem valaszoltam neki, es azota ő sem kert bocsánatot. Tudja, h nagyon rossz lelkiallapotban vagyok, megsem keres. Nekem nagyon rosszul esik, hogy en mindig mellette voltam, ő pedig cserbenhagyott a bajban. Szerintetek erdemes bármit is tennem még ezert a kapcsolatert?

2019. jan. 14. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Lelki szemetesládának jó vagy neki...
2019. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tehetsz, hogy adj neki par napot es kuldj neki egy sziat.

DE

tobbet nem! Utana hagyd, hogy o keressen es ne szamits sok jora. Szerintem.

2019. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok a dolga és annyit nem tud bepötyögni hogy mond édes mi bánt, mi a probléma?!


Nagyon hihető kifogás...

2019. jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1,5 honappal ezelott volt mar hasonlo, h meguntam, hogy nem figyel rám es mindig elfoglalt, akkor nem kerestem, majd 3 het mulva ramirt, es karacsonykor is keresett, nagyon maga alatt volt, allitolag hianyoztam is neki, de inkabb sajat magat gyotorte azert nem keresett elobb. Mondtam neki, h en ezt nem akarom, mert nem jo nekem. Es a heten is mondtam neki, hogy ugy erzem azt szeretne, ha kilepnek az eletebol. De erre azt mondta, h ő ezt nem akarja. Nagyon sokat adtam neki magambol, sok sok szeretetet is, voltak boldog pillanataink, szeretem, mint embert es sajnalom, h boldogtalan de nem tudok ennel tobbet nyujtani neki, nagyon messze elunk egymastol es o nem kepes valtoztatni az eleten, h jobb legyen. Nem akarom, h megszakadjon a kapcsolatunk, de azt sem, hogy teljesen kihasználjon es hulyenek nezzen.
2019. jan. 14. 01:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem értettem... Hogyan lehet valakivel hetekig, hónapokig csetelni úgy, hogy nem is találkoztok? Miért mondjátok el egymásnak a titkaitokat? Hogy alakul ki egy teljesen ismeretlennel ilyen belsőséges viszony? Hogy tudsz megbízni benne, ha még nem láttad, hallottad élőben?

BÁRKI lehet a telefon/számítógép másik végén, egy unatkozó tinédzser éppúgy, mint egy perverz nagypapa. Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek az emberek?

Két dolgot jegyezz meg: 1. Mindenkinek annyit érsz, amennyit megtesz érted, sem többet, sem kevesebbet. 2. Az, hogy ki milyen ember valójában, a tettei mutatják meg, a szavai csak azt, hogy milyennek szeretné láttatni magát.

2019. jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ajánlom a Disconnect (2017) című filmet. Érdemes megnézed.
2019. jan. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ismerem őt személyesen is, de már nagyon sok eve nem talalkoztunk, mert kulfolfon el.
2019. jan. 14. 01:09
 8/15 A kérdező kommentje:
Telefonon is beszeltunk parszor, meg talalkozhattunk volna is, de vagy miatta, vagy miattam nem jott ossze a dolog, de ez most lenyegtelen. Cserben hagyott a bajban. En mindig mellette voltam. Hol van a határ az igaz baratsag es az idiota kozott?
2019. jan. 14. 01:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy chates barátom, akivel gyengedebb szálak is összefűznek, de nem talalkoztunk előben, pusztán plátoi a dolog."


Akkor fogalmazz világosan.



5-ös voltam.

2019. jan. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, miért nem tudod elengedni? Hiányozna az esti csetelés? Inkább olvass helyette, vagy nézzél sorozatot.
2019. jan. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!