Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy irányító, uralkodó típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy irányító, uralkodó típusú férfi csak úgy szakít a párjával, könnyen lemond róla?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen jellemű emberek ritkán dőlnek a kardjukba, ha valaki elhagyja őket. Egyedül is jól boldogulnak, és úgy vannak vele, hogy ha valakivel nem működik, akkor majd mással fog.
2019. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Mi van? Magyarul, érhetően fogalmazd már meg légyszi, hogy mit is akarsz kérdezni!
2019. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem a kérdést,de a kettőnek nincs köze egymáshoz.Az,hogy szakít e a párjával,vagy az,hogy lemond róla,az szituációtól függ.Ismertem egy ilyen pasit,aki meglátta a csaját egy másik pasival beszèlgetni (egy bulin) és bár szerette,azonnal szakított vele.De van olyan is,aki nem engedi el maga mellől a párját,akkor sem,ha a csaj akar szakítani
2019. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen típusú férfiak akkor is képesek szakítani ha a párjával mindennap szex volt?
2019. jan. 14. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerinted egy kapcsolathoz elég a mindennapos szex? Ennyire ne minősítsd már le magad...
2019. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.
2019. jan. 14. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert más nem szexelhet minden nap vele. Hát, én beszarok...
2019. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én hasonló vagyok, de nem könnyen mondok le

az a fajta vagyok aki nem az első problémánál kidobja a másikat, pedig az eddigi tapasztalataim szerint az ösztöneimre kellene hallgatnom és nem kitartónak lennem

persze lehet lesz egy nő akiért megéri kitartani :)


én akkor szakítottam amikor már tényleg nagyon sok volt, ha nem tudtam megbeszélni, nem éreztem a másik részéről, hogy akarna tenni a változásért


itt nem a szex a lényeg, szexre bármikor lehet találni partnert, viszont ha lelkileg lehúz, vagy akár anyagilag, na akkor jobb lapátra tenni, ha nincs javulás

2019. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig nem mond le rólad,amíg hagyod magad irányítani, az önbizalmát megfelelő mértékben táplálod.Ha ùgy érzi bàrmben is hátráltatod,vagy visszahúzod,akkor elköszön úgy,hogy még észbe se kaptál.
2019. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy ember akkor érzi magát valakinek, ha valakin uralkodhat (pszichológia), akkor igen, ha nem tud a nőn uralkodni, elfogja dobni és olyat fog keresni akin ezen igényeit "kiélheti". Nős az ő esete nem gyógyíthatatlan hanem egy pszichés kicsapódás. Ha az ki van elemezve, tegyük fel rájön miért van erre szüksége, és dolgozik ezen, akkor rájöhet arra is, hogy nem az adott párjával van gondja.


Persze függ a szakítás okától. Most egy általános helyzetet írtam le.

2019. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!