Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha azért 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha azért 1 hónap járás után még nem tudom az életem vele elképzelni?

Figyelt kérdés
A barátom már közös életről, gyerekekről is beszél nekem, és ha ezt megkérdőjelezem akkor megsértődik, mondja miért nem hiszek neki. Én úgy érzem erről még korai beszélni. Azt is mondta már hogy engem már más férfi nem fog meztelenül látni.
2019. jan. 14. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen normális. 1 hónap ismertség az semmi.

Majd ha kb 3-4 évet éltetek együtt, na akkor mondhatjátok, hogy már nagyjából ismeritek egymást, és lehet tervezni.

2019. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Neki ezek a céljai és így képzeli el a kapcsolatot. Eleve nem normális dolog, hogy együtt van egy olyan, aki tudja mit akar, egy olyannal, akinek fogalma sincs.

32/f

2019. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Javits ki, ha tevedek, de ez nekem ugy hangzik,mint a legtobb parocska, akik azert kezdenek el jarni, mert ott a masik, es remenykednek abban, hogy idovel megszeretik a masikat.


Szerintem normalis, csak epp nem a legjobb kezdet.

Az egy dolog, ha nem akarsz rola beszelni (neki se kellene ilyen hamar) de ha nem tudod vele elkepzelni az eleted az jelent valamit. Es nem azt, hogy hude nagy a szerelem.


Mondjuk az utolso mondatod is aggaszto. "Erdekes", hogy ilyet kijelent.

2019. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érthető a te részed is meg az övé is. Teljesen normális, hogy egy hónap után még nem tudod hogy ő lesz-e az aki mellett leéled az életed, de ezt szerintem soha nem is tudhatod igazán, mert mindig történhet valami,hozhat mást az élet. Ettől szerintem nem baj az sem, ha beszéltek erről. Ezt nyilván ő sem tudhatja, hogy te leszel-e a gyermekei anyja vagy sem, ellenben az elején azért jó tisztázni kinek mik a szándékai. Azt már jó ha tudod, hogy szeretne-e majd házasságot, vagy gyereket. Én ezekről mindig úgy gondolkodom a párkapcsolat elején is, hogy ha minden jól megy ez és az lesz, de tisztában vagyok azzal is, hogy lehet, hogy nem megy majd minden jól. Egy hónap szerintem kevés ahhoz, hogy megismerd az embert főleg a rózsaszín ködös időszak miatt amikor nagyon sok ember nem vesz tudomást a párja negatív tulajdonságairól, mert olyan mindenkinél van, senki sem tökéletes. Én egy kapcsolazot az után tudok stabilnak nevezni érzelmileg ha tisztában vagyok vele hogy mik a párom hibái, de azokkal együtt is tudom szeretni.
2019. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Normális. Egy hónap az lóf... idő, gyakran még ahhoz sem elég, hogy részletesen kiderüljön, kinek mik az elképzelései a jövővel kapcsolatban.

Egyébként nem feltétlen árt az elején tisztázni ilyen dolgokat, pl. ha a barátod gyereket akar a jövőben, te meg a gondolattól is irtózol, akkor ez jobb, ha az elején kiderül, hiszen teljesen eltérő jövőképek esetén felesleges egymás idejét húzni. Azonban ha ilyet mond, hogy "már más férfi nem fog meztelenül látni" - az elég erőszakosnak hangzik... Azt, hogy te más férfivel együtt leszel-e, kizárólag te döntheted el, szóval ha ezt ő így leszegezi, számomra riasztóan hatna.

2019. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen pasik ritkán normálisak.Főleg,mert nem is kölcsönös részedről.
2019. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez normális, ha szerelmes vagy. Ő az, te meg nem. Én úgy vagyok vele, hogy ha 1 hónap után nem lángolok érte és képzelem el az esküvőnket, akkor nem érdemes folytatni. A langyos víz nem fog felmelegedni, max kihűlni, ez igaz a kapcsolatokra.
2019. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Máris tévedett, hiszen én foglak meztelenül látni, sőt, érezni is a lüktető vaginádat.
2019. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, én nem tudtam sosem olyannal lenni, akivel nem látom már 2 nap után is az esküvőnket magam előtt. A férjemmel az első randin tudtuk, hogy ez az a kapcsolat, amire mindig is vágytunk, nem is volt sosem kérdés, hogy ő lesz a férjem és a gyermekeink apja.
2019. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Össze sem jönnék olyannal, akivel nem látom a közös jövőmet. Semmi értelme nincsen ennek a kapcsolatnak szerintem. Te nyilván nem vagy belé szerelmes, akkor minek vagy vele? Szerintem nem normális olyannal együtt lenni, akivel nem látod a közös jövőt.
2019. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!