Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítottam, jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottam, jól tettem?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk, vagy épp voltunk együtt. Különböző netes oldalakon,- fészbuk, instagram, ask- "udvarolgat" más lányoknak, dícséri a mellüket, seggüket. És elég realista vagyok, ha nekem nincs semmim, akkor megértem. De ez benne a pláne, hogy azt sem mondhatjuk, hogy azt dícséri, amit nálam nem tud. És elegem lett. Sokadik alkalom volt már, és ma tényleg elegem lett. Szakítson, és nyugodtan menjen. De ne nézzen hülyének többet senki. Szakítottam, de hiányzik is. Nem amiatt tettem, mert nem szeretem, hanem mert ez így nem mehet tovább. Én sosem beszélgettem senkivel. Dolgoztam egy szezonális étteremben nyáron, ahol rengeteg fiú érdeklődött. És egyikkel se volt még egy félreérthetőbb beszélgetésem. Senkivel. Ami nem dícsérendő dolog, mivel ez a normális. De mikor ő külföldön dolgozott, akkor is az itthoni lányoknak irogatott, volt, hogy másra csorgatta a nyálát, nekem meg vissza sem írt. És tudom, hogy nevetséges vagyok, hogy eddig nem léptem. Érdekelne, hogy ezt hagyni kell végleg, vagy lehet ezen javítani? Átvertnek és kihasználtnak érzem magam, és ha arra gondolok, hogy mittudomén 5 év múlva ilyen olyan boldog kapcsolatom lesz, ha álmodozom, akkor egyszerűen nem megy. Nincs kedvem egy fiúhoz sem. Nem azt mondom, hogy üres lettem, de hasonló.

2019. jan. 14. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Előbb természetesen dolgozd ezt fel.

32/f

2019. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

"Nincs kedvem egy fiúhoz sem"


Helyes!


Adj egy kis időt magadnak, dolgozd fel a csalódást, engedd el az exed, és csak ezt követően kezdj másik kapcsolatba.



Hidd el, jobb ez így, mint amikor valaki ilyen szituációban rögtön fejest ugrik a randizásba, aztán mivel nincs felkészülve jön a "bocs, én még nem vagyok túl az exen".

2019. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon is jól tetted h szakítottál vele, mert nem volt igazi a "szerelme".

Ha valaki szereti, tiszteli a másikat az nem csinál ilyet! Megnézni persze megnézi mindenki, de irogatni, dícsérgetni úgy h párja van az már egy más dolog!

Értékeld ki a kapcsolatot magadban és lépj tovább!

2019. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasas nem javul meg. Jól tetted, hogy szakítottál. Eltelik egy kis idő és újra lesz kedved pasizni. És vissza ne fogadd, ne légy annyira hülye:)
2019. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyesen tetted, hogy szakìtottál. Van önbecsülésed, tartásod ami a mai világban lassan tényleg dìcsérendő, pedig ez lenne az alap. Olyan megalázò ez a másikkal szemben, semmi tisztelet. Ha másra csorgatja a nyálát minek van veled? Semmi értelme ezt javìtgatni. Kiábrándultál, ez most érthető. De hidd el vannak még normális férfiak, de a tartásodbòl, erkölcsi értékrendedből ne adj alább! Ne sürgess semmit.
2019. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezen a kapcsolaton most nem neked kell javítani. Nyilván a részedről őszinte kötődés lehetett, az ő részét csak az elmondásodból látni, az pedig nem egy ragaszkodás, hanem nyitott kapcsolat.

Ilyenkor sokminden megfogalmazódik: harag, önvád, hiány, önbizalomvesztés, stb.


Most azért nincs kedved senkihez szerintem, mert te komolyan gondoltad vele a jövőt, és ezen még a megcsalások sem változtatnak, mivel a személye lett fontos.

2019. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak, azzal nincs semmi gond hogyha jelenleg nincs kedved a fiúkhoz. Nem tudom hogy milyen pasid volt, hogy fent van az askon, én kb. 15 évesen voltam fent ezen az oldalon nagyon maximum három négy hónapig. De ugye Felnőtt kategóriában vagyunk amiből azt a következtetést vonom le, hogy már felnőttek vagytok, ami nekem arra utal, hogy belül elég gyerekes maradt. Ilyet csak a tinédzserek csinálnak, hogy párkapcsolatban dicsérgetik más lányok alkatánál, stb.


23N

2019. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felnőtt. Nem egy harmincas, de a húszas évei elején jár, és gyerekesnek tartom ezt a viselkedést. És tudom, hogy nem az én hibám, mégis csak az jár a fejemben, hogy én hol szúrtam el? Hogy én nem vagyok elég jó, elég szép. És egyszerűen nem bír leállni az agyam, csak azt pörgetem, hogy én hol cseszhettem el.
2019. jan. 17. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem szúrtad el. Aki alapból kretén azon nem kell bánkódni, mert megváltozni nem fog senki miatt.
2019. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!