Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha barátnőtök egy sima beszélgetés közben azt mondaná, hogy van egy barátnője aki annyira hiányzik neki, hogy lehet kimegy hozzá fél évre külföldre?

Figyelt kérdés
Nekem ez elég rosszul esett hogy úgy beszél erről, hogy szóba se került, hogy velünk mi lesz addig, vagy esetleg ki tudnank-e menni kozosen. mintha nem kozosen tervezne velem ezzel.

2019. jan. 14. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
levonnám a kapcsolat mélységéről a tanulságot
2019. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy menjen csak, ha szeretne, de te nem akarsz távkapcsolatot. Ha 1-2 hónapra megy, az még oké(gondolom, legalábbis nekem az még elfogadható lenne), vagy menjetek együtt. Én biztos nem lennék olyannal, aki lelép fél évre, bár attól is függ, hogy hova megy, Ausztriába vagy mondjuk Los Angelesbe. Mert akkor vagy tudtok közben találkozni, vagy szinte egyáltalán nem.
2019. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Hogy valami négert is fogjon kint magának.

32/f

2019. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rájönnèk, hogy valami nem kerek a kapcsolatunkkal, ès gyanakodnèk, hogy igazából más van a háttérben.

Számomra az nem hihető, hogy a barátnő annyira hiányzik, hogy kalap, kabát, ès fèl èvre hátrahagyna mindent. Jó persze fontos a barátság, meg az is egy kötelèk, na de akkor is. Pláne, hogy párját meg letojja kb.

2019. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!