Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzügyekre való tekintettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzügyekre való tekintettel ez jó jel vagy hozzáállás?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem szereti a penzt, utalja. Neki ez olyan másodlagos dolog, a szeretet és élmények fontosabbak még ha fizetni is kell.


Nem szórja a pénzt, de nem foglalkozik úgy vele, hogy hogyan lehetne minél többje.. azert vlmennyije általában plusszban marad hó végére, de ha nem azon sem idegeskedik.


2019. jan. 15. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az jó, ha nem idegeskedik, nem tudom, mennyiből gazdálkodik, de ezek szerint nincsenek olyan kiadásai, hobbijai, amik miatt jobban kéne törekednie a tartalékok képzésére, illetve amire kell, arra jut elég.
2019. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem foglalkozik vele akkor nem tudja kontrollálni. Ha nincs kontroll akkor nincs terv ha nincs terv..... Szóval érted.
2019. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Csak ilyenből lehet értelmes, hosszú távú kapcsolatot kihozni. Ahol a pénzügyek a legfontosabbak, az nem kapcsolat. Nyilván ha van valami közös cél arra lehessen gyűjtögetni, de azon stresszelni, hogy úr isten most a másik fél elköltött 10 ezer forintot és hogy lesz így közös házunk szimpla baromság. Azok tudnak a legjobban bánni a pénzzel akik nem kuporgatják és nem stresszelnek rajta. A pénz van érted, nem te a pénzért. Mi párommal mindig is így éltünk, nem számolgattuk. Mégis minden közös célunkra volt mindig pénz.
2019. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes. Megoszlanak a velemenyek ezugyben. Az oke hogy masodlagos dolog a baratnod szamara a penz es az erzelmi dolgokat reszesiti elonyben. Ezt megertem mert ezzel en is igy vagyok. DE! Minden ember penzbol el. Az egyik valaszolo irta hogy a baratnodnek valoszinuleg nincsenek tervei.. hat igen. Se tervek, sem pedig eloregondolkodas nincs pl a varatlan kiadasokkal nem szamol uj auto, egy haz, csotores, gyerekvallalas, eskuvo, egy kozeli hozzatartozo temetese, az addigi munkahely megszunese, varatlan allatorvosi koltseg, varatlan auto szervizeles stbstb.. Nem tudom hany eves a baratnod vagy hogy is all a kapcsolatotok, de az eletben az a szep hogy barmi megtortenhet es az a xar hogy meg is tortenik.

Jobb ha van felretett penze az embernek meg ha nem is szereti a penzt..

2019. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!