Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èn tehetek erről?

Figyelt kérdés

Nem sok ideje vagyunk együtt (sok alatt több alatt legalàbb 5-re gondolok), a szàmot konkrètan kìnosnak èrzem kimondani, mert nevetsègesen kevès ahhoz, hogy màr most előjöjjön ez problèmakènt.. sőt, lehet fel sem kène, de pont erre szeretnèk tanàcsokat kèrni..


Azzal kezdődik a sztori, hogy az idegei kivannak, melò+tanulàs. Èn ezt tökèletesen megèrtem. Nem emiatt szìvom a fogam.

A beszòlàsai olyanok, amiket nem tudok toleràlni.

Pàr pèlda:

-felhìvtam telefonon, a jàtèk megint csak mindenek előtt, se szia se semmi! Hanem hogy miattam veszített benne.

-Hogy èn mègis hogyan beszèlek màs emberekkel.. vagy tùl kedvesen, ès mond egy undorìtó hasonlatot, pl mint egy fèrfi egy puncihoz, ami szerintem erős ès gusztustalan


Lehet, hogy nyers a termèszete, vagy az ideg beszèl belőle. Tènyleg ezèrt nem is akartam zavarni.


Megj.: igen pròbàltam az őszintèn leülünk megoldàst, hogy elmondom neki a bajom!! Làtszòlag akkor megèrtette


A kèrdès tovàbbra is az, hogy èn csinàlok valamit rosszul, hogy ezeket kapom? Vagy èn vagyok az aki nem fogadja őt ìgy el? Nekem kène vàltoztatnom?


Minden vèlemèny èrdekel



2019. jan. 15. 14:46
 1/10 A kérdező kommentje:

Pàr pèldàt mèg mondanèk ami erős volt:

-hogy èn minek akarom tenni a fejem olyanba amihez nem èrtek (főzès), mert az anyja jobban csinàlja

-hogy rendetlem vagyok, mint egy mosòmedve barlangja (utàna pakolok el mindent folyamat pont amit ő hagy maga utàn!!)

2019. jan. 15. 14:50
 2/10 A kérdező kommentje:
(Azt is kifelejtettem, hogy egyszer rontottam el egy rizsfelfùjtat, amiòta meg mindig ezt kapom....)
2019. jan. 15. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hja....aki bunkó, az az is marad. Ne ragadj már bele ilyen csicska kapcsolatban!
2019. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

És Te nagyon ronda vagy? Vagy valami más negatívum van ami miatt örülsz bármilyen pasinak, kapcsolatnak?

Mert ha tök normális nő vagy akkor minek vagy benne egy ilyen kapcsolatnak nevezett valamiben ahol semmibe néznek, nem tisztelnek, nem érdekled őt csak amikor punci kell? Mert ha nincs veled baj akkor találj normális pasit és meg lesz oldva. Ő meg üljön a játék felett és pakolgasson maga után, kaját meg rendeljen étteremből.

2019. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 De ha egyszer nincs màs..!! Nem önsajnàltatàs, de èrtem nem nagyon rajonganak a pasik, mert alapbòl tùl komolyak a szàndèkaim ès nem kurelmurelre keresek partnert...

Illetve, èn megszerettem Őt nyilvàn valamièrt.. Csak hàt nem minden arany ami fènylik ès igaz a mondàs!!

2019. jan. 15. 15:01
 6/10 A kérdező kommentje:
#2 Nem mondom rondának magam, màsok meg kifejezetten jòkat..! Ő mondja mindig, hogy fel ne merjek hùzni semmit se lògò pòlòn kìvül nyìlt utszàra, mert a vègèn màs figyelmèt is felkeltem.
2019. jan. 15. 15:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Utca* bocsànat az elìrásèrt.
2019. jan. 15. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, te tehetsz erről.

Teljesen nyilvánvaló, hogy bunkó veled, semmibe néz, és biztos benne, hogy sose hagyod el. Ezért úgy beszél veled, ahogy kedve tartja, te meg amilyen hülye liba vagy, szendén mosolyogsz közben.

Első ilyen után kellett volna meghúzni a határokat, hogy Macikám, most beszeltél így velem utoljára, nem tűröm ezt a stílust. Legközelebb meg elegánsan pàt intesz, és megmondod, hogy ennél egyedül is jobb, szióka.

Időnként minden lány belefut egy ilyen gyökérbe. Semmi probléma, amint kiderül, ki kell dobni. Aki megmarad mellette, és ezt tűri, az meg csendben szenvedjen, mert ő választotta.

Amíg úgy érzed, hogy a fas2ért cserébe neked megéri tűri, hogy hülyének néz és megaláz, addig ezt kapod.

Te döntöd el, hogy ki nyújt annyit, amiért megéri vele maradni. Neked ez a szint elég, akkor élvezd, hogy xarik a fejedre, és csak használ. De csendben.

2019. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, csak azzal tud bunkózni valaki akivel lehet. Hát én azon nyomban penderítettem volna ki ha velem ilyen parasztmód viselkedik. Szerintem te meglehetősen önbizalomhiányos vagy, sajnos az ilyen embereknek mindig ilyen párkapcsolat jut, mert elhiszed, hogy ennél jobbat úgy sem találsz. De azért nagyon remélem, hogy egyszer majd te is belátod, hogy sokkal jobb egyedülállóként, de olyan emberekkel körbevéve élni akik tisztelnek, mint kapcsolatban lenni egy bunkó pötssel. Te is leírtad, nevetségesen kevéy ideje vagytok együtt és már is ilyen bunkó, szerinted mi lesz később, megszállja a szentlélek és hirtelen majd becsülni és tisztelni kezd? Ugyan kislány szállj le a földre. El őbb tanuld meg becsülni és tisztelni magad utána hidd el találsz majd olyat aki megbecsül mert nagyívben fogod kerülni az ilyen embereket.
2019. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennél evyedül is jobb, nem?

Most gondolj bele!

Ha egyedül vagy:

- olyan ruhát veszel fel,amilyet akarsz

- azt főzöl sés úgy, ahogy akarsz

- úgy beszélsz, ahogy akarsz


Egy szóval: magadat adhatod, nem kell tojáshéjakon lépkedned egy olyan büdös gyökér miatt, aki egyáltalán nem értékel, tisztel és becsül téged. Rengeteg időd lesz hobbikra és elsősorban javasolnám az önfejlesztést is!! Könyvek, filmek, előadások százai szólnak erről, tessék megvenni párat, és tanulni belőle!!

Ha te magad magabiztos leszel és normálisan állsz a körülötted lévő világhoz, ugyanilyen emberek fognak megtalálni, és a mostani párodhoz hasonlókat pedig nevetve elkerülheted majd!

2019. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!