Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat pótléknak a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Klasszikus "ha nincs ló, jó a szamár is" helyzetre gondolok.

Mi történt? Hogyan oldódott meg?


2019. jan. 16. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Én csak az lehetek, mert nálam csak jobb van.


Hurrá, fényes kilátások.

2019. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En magam soha, de amikor az elso fiumrol kezdtem mar ezt erezni, tudtam h baj van es szakitanom kell. Nincs joga az embernek masbol szamarat csinalni, ugy velem.
2019. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Akkor még nem engedte el az előző szerelmét, és igazából nem is akart párkapcsolatot, csak én kértem, hogy próbáljuk meg.

Voltak kemény pillanatok, de az idő végül megoldotta. Megtaláltuk egymást. De majdnem egy évig tartott.


Mondjuk néha most is nehéz, mert alapból neki a szőke kék szemű lányok jönnek be, meg a vörösek, ehhez képest barna hajú-szemű vagyok. Időnként azt érzem, hogy nagyon fontos vagyok neki, aztán meg azt, hogy semmit se számítok, és mindegy neki még mindig, hogy együtt maradunk-e, vagy szétmegyünk. Nem tudom. Talán egyszer belefáradok végleg, és elengedem. Vagy kiszeretek belőle.

2019. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. De ez valószínűleg azért van, mert mindig is a társamat keredtem mindenkiben, így akivel nem tudtam elképzelni már a legelején, hogy ő legyen a férjem és a gyermekeim apja, azzal össze sem jöttem.
2019. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Ez a férfiak sorsa. Csak addig kellenek, amíg nincs jobb...
2019. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A megoldás erre az volt, hogy vége.
2019. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hála istennek még nem.
2019. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!