Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összeköltözés segíteni fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeköltözés segíteni fog a párkapcsolati szorongás leküzdésében?

Figyelt kérdés
Nemsokára ha minden jól megy össze tudunk költözni a párommal. Lassan másfél éve vagyunk együtt de még mindig néha érzem hogy nem tudok olyan otthonosan érezni magam előtte. A szüleivel lakik ő is így nem igazán tudunk teljesen külön lenni. Sose volt olyan hogy egy hetet egyben ott maradtam náluk mert még mindig nem érzem otthon magam. Vannak furcsa szokásain és nem tudok úgy mozogni csinálni ezt azt mint itthon. A másik meg hogy sokszor nem tudok ott wcre elmenni mert lehet rágörcsölök vagy félek, hogy rámnyit a párom. Ez az egyik ami miatt sokszor hazajövök mert itt nyugodt tudok lenni. Meg a konyha mosógép ilyenek közösek és így kibontakozni se tudok nagyon. Nehéz így hogy a szülei is ott vannak. Szerintetek az elköltözés után úgy tudok majd párom előtt élni ahogy itthon szoktam? Mit tegyek h a szorongásaim eltűnjenek?
2019. jan. 16. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet tudni előre. Jól és rosszul is végződhet. Az biztos, hogy eleinte nehéz lesz neked. Utána viszont remélhetőleg megszokod.
2019. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal jobb lesz, hidd el.
2019. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Én is így voltam. Kis félénk vagyok úgy éreztem, hogy én se tudnék együtt élni valakivel ezek miatt, de aztán semmi olyan probléma nem volt/lett. Szerintem inkább csak jobb lesz neked is.
2019. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Úgy költöznétek össze, hogy a szülei is ott laknak??

NEM. Így nem fog segíteni a szorongásodban, sőt még több fog előjönni.


Én tavaly így költöztem össze a párommal, csak neki az anyukája néha aludt ott. Majdnem szakítottunk! El is kellett költöznöm tőle.


Nagyon kérlek, hogy milliószor gondold még ezt át! Nekem nem sikerült, és akárkit kérdeztem, mindenki óva intett attól, hogy szülőknél lakjunk.

2019. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!