Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a kapcsolatot meglehet még javítani?

Figyelt kérdés
Párom mostanában elég gyakran iszik, amnek az a következménye, hogy olyankor mindig azzal vádol, hogy van valakim. Igaz amióta iszik (kb 3 hónapja) a szex sem működik, de nem csalom meg. Elhagyni nem akarom mert sokat köszönhetek neki. Mit tegyek?
2019. jan. 17. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Rohadt gyorsan hagyd el.

A következő lesz a pofon, a rúgás, majd kitépi a beled.

Közben sűrű bocsánatkérések, jön a megváltozom duma, és a nem iszom többet.

Te meg agyon leszel verve a francba, rosszabb esetben a boncasztalon fekszel majd egy késsel a mellkasodban.

2019. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Mièrt kezdett inni? Törtènt valami? Előtte normális volt? Nem volt fèltèkenykedő, korlátozó?
2019. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezd meg tőle, hogy miért jár el inni.

Ha nyitott a segítségre, akkor segíts neki.

Ha nem, akkor hagyd el, alkesz pasassal nem jó.

2019. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy sokat köszönhetsz neki, ha mellette egy alkoholista? Én otthagynám, akármennyit tett értem addig, ha nem hajlandó letenni az italt.
2019. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy bántalmazó kapcsolatból menekültem amikor találkoztunk Ő befogadott. Sokat köszönhetek neki, de sajnos nem úgy szeretem mint egy férfit, inkább csak barátként tekintek rá.
2019. jan. 17. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Megsúgom, ő is bántani fog, szóval menekülj, amíg tudsz, de ne egy másik pasihoz, állj talpra, hogy ne szorulj másokra. Család esetleg?
2019. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rajta és a gyerekeimen kivűl nincs senkim.
2019. jan. 17. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Oké, akkor máshogy kell segítséget kérned, de ebben a kapcsolatban ne maradj, mert te és a gyerekek is meg fogjátok szenvedni. Az alkohol ronda dolgokat képes művelni azzal, aki a rabjává válik.
2019. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Csak én érzem teljesen tipikusnak ezt a helyzetet?

Adott egy nő aki a gyerekeivel egy bántalmazó kapcsolatból menekül egy másik pasihoz, aki szintén bántalmazni fogja és így tovább és tovább... és persze a gyerekekkel sincs hová menni....

A megszokott kulcsszavak: "de szeretem", "megígérte hogy nem tesz ilyen és megváltozik", "nagyon szeret engem meg a gyerekeim tudom mert mondta" ....

Az ilyen nők az ilyen pasikat vonzzák be egészen addig, amíg ki nem fog törni ebből a körből, és nem lesz ráutalva senkire.

Jah, hogy ez 2-3 gyerekkel nem könnyű?

Senki nem mondta hogy az lesz.. sőt az sem hogy ilyen embereknek szülj gyereket.

2019. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
olyan 80%, hogy azért mondja, hogy megcsaltad, mert ő csalt meg téged... voltam ilyenben a 6 éves kapcsolatom végén és először nem esett le miért piszkál azzal, hogy megcsal plusz bűntudata van miatta, azért piál, szóval teljesen beleillik a képbe, magát segíti azzal, hogy azt hiszi, hogy te is olyan sz.r vagy, mint ő
2019. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!