Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom túl van egy elég ronda szakításon, 6 év után faképnél hagyta a párja, nagy szerelem volt csúnyán ért véget. Majd 1 évig nem járt le szórakozni, baráti társaságba is nehezen tudtam lerángatni, rendesen megzuhant még piált is egy ideig. Mostanában már kezdi bontogatni a szárnyait, simán felszed egy jó nőt ha éppen olyan kedve van, de amint komolyabbra fordulna a dolog azonnal kihátrál belőle. Ha már eljut a dolog a szexig, akkor valami miatt megijed és szakít, teljesen logikátlanul. Ami fura, hogy nemrég volt 1 éjszakás kalandja és ott valami miatt nem parázott be, tudom mert beszéltem a lánnyal, közös ismerősünk.

Próbáltam finoman megkérdezni tőle, hogy miért nem viszi végig a randikat de csak annyit mondott, hogy nem áll rá készen, azt érzi, hogy helytelen amit csinál. Ennek viszont ellent mond, hogy más lánnyal meg lefekszik, és abból nem csinál problémát. Lehet azért, mert azzal a lánnyal már ismerték egymást korábbról és megbeszélték, hogy szexről van szó?



2019. jan. 17. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem semmi rossz nincs abban, ha egy csúnya szakítás után valaki nem akar kapcsolatot esetleg akár hosszú ideig... :D
2019. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudhatom.
2019. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akar ő kapcsolatot, beszél róla, sokszor mondja, hogy utál egyedül elaludni. Évekig élt együtt a párjával, nem egy magányos mókus.
2019. jan. 17. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem volt elég ez az idő, hogy kiheverje. Majd talál valakit komolyra, ha ő is akarja. Az ő dolga.
2019. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki vágyik társaságra és kezdeményez is az nincs túl az előző kapcsolatán? Nincs ebben ellentmondás?
2019. jan. 17. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaz, egyedül érzi magát és vágyik a társaságra, de neki még az exe kell. Azért nem akar mással komolyabban lenni, mert a romqntikus kapcsolatot az exével azonosítja most is.
2019. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Egy olyat, akivel éveket húzott le, nem pótolja egy buliban megismert random Julcsi. Az emberek nem egyformák.

Az meg, hogy valakit megfektetett, addig tartott és az meg nem a lelkének kellett és az illető is csak egy numera volt.

2019. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha jól értem,akkor az ex hasonmását keresi és amíg nem talál olyat aki megüti azt a szintet addig ilyen bizonytalan lesz?
2019. jan. 17. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül az vagy, aki akar tőle valamit? :D

Amúgy, nem feltétlen ugyanolyat keres, de az tuti, hogy nem azt keresi, amit eddig talált.

2019. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Ehhez nem kell hasonmás. Elég, ha olyat talál, aki megfogja és el tudja képzelni vele.
2019. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!