Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egy találkozással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy találkozással van értelme párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs. Főleg úgy, hogy meg lehetne oldalni gyakrabban is.

2019. jan. 17. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha egyik félnek sincs igénye többre, akkor van.

Illetve ha a jövőre nézve vannak jobb kilátások, hogy megoldódik a dolog.

2019. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha lehetne gyakrabban is, miért nem tömködöd gyakrabban a csajt?
2019. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Egy a lényeg: van szex vagy nincs? Ha nincs akkor felejtős!
2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó, talán ha többet írnál magatokról meg a kapcsolatról, jobban lehetne véleményt mondani. Egyelőre annyi látszik ebből, hogy nem lehetsz számára túl jó társaság, ha 7 napból csak 1-et szán rád úgy, hogy lenne lehetőség többre is.
2019. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megoldható, akkor miért nincs több.


Pl. nálunk nem volt megoldható, mert 200 km volt a táv kettőnk között. Mi párommal 4 és fél évig voltunk távkapcsiban. Heti egyszer a két város között fél úton találkoztunk 8-9 órára, amikor meg mind a kettőnknek jó volt, akkor egymásnál. 2017 decembere óta pedig együtt lakunk.

2019. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#6

Na hát épp ez az, hogy köztünk nem 200 km van, hanem 20. Simán tudnánk minden nap is találkozni és én heti legalább 3-4 talit igényelnék is. Így semmi értelmét nem látom a dolognak, szerintem nem is szerelmes belém. Mikor nem vagyunk együtt, akkor is max kétnaponta egyszer hív fel, meg napközben kicsit csetelünk, de ennyi. Ráadásul még az ismerkedés elején vagyunk, 1,5 hónap, ilyen kb rajongani kéne egymásért.

2019. jan. 17. 16:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Ilyenkor*
2019. jan. 17. 16:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így felejtős. De kérdezted, hogy miért nem találkoztok többet? Vagy akkor miért ismerkedtek, ha nincs igénye a társaságodra?
2019. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem parkapcsolat! Parkapcsolat az amikor egyutt is vagytok.. az egyik varja haza a masikat, beszelgetnek, jol erzik magukat egyutt a problemakat megbeszelik stb dolgok.
2019. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Igen, kérdeztem tőle, de ő azzal jött, hogy szerinte ennél többet találkozni kapcsolatfüggőség :D Lol. Szerintem meg inkább keresek valakit, akinek fontos vagyok. Csak kíváncsi voltam mások véleményére is, köszi a megerősítést.
2019. jan. 17. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!