Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Azokon a napokon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Azokon a napokon, amikor nem találkoztok a barátnőtökkel, fel szoktátok őt hívni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 22:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10 Értelemszerűen nem a szeretődre gondoltam “barátnő” alatt, hanem a párodra, párkapcsolatban.
2019. jan. 17. 23:35
 12/20 anonim ***** válasza:
12%
A párommal a párkapcsolatban együttélek, minek hívogassam.
2019. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 Jaj istenem, nyilván olyanokhoz szól a kérdésem, akik még nem élnek együtt. Olvasd el ismét a kérdést és ne válaszolj, ha nem rád vonatkozik, mert ezzel semmivel sem vagyok előrébb.
2019. jan. 17. 23:47
 14/20 anonim ***** válasza:
11%
Aham.. "Azokon a napokon, amikor nem találkoztok a barátnőtökkel..." Nem a párommal. Azzal a barátnőmmel akivel nem találkozom azt nem hívom de a masikat igen.
2019. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyan nem hivatalosan a párom, csak a szeretőm, de párként élünk. Heti min.3 napot találkozunk, egy hétvégi nap teljesen a miénk. Azon kívül mindennap folyamatosan tartjuk a kapcsolatot egymással. Azt el sem tudnám képzelni, hogy akivel együtt vagyok, napokig ne jelentkezzen. Az kb a le.sz@rom kategória.
2019. jan. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Aki érdekel, azzal tartjuk a kapcsolatot, igen. Egy bizonyos életkor felett meg heti 1-2 találkozás szerintem komolytalan kapcsolat, így nem csoda, ha valaki nem keres.
2019. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sághegyi Péter ***** válasza:
19%
Ha van halaszthatatlan mondanivalóm akkor felhívom - ha találkozunk aznap ha nem. Csak locsogni nem hívok fel senkit mert azon kívül, hogy pénzbe kerül fárasztó is tud lenni. A fárasztáshoz pedig általában egyéb ötleteket követek. A felesleges locsogást meghagyom a lányoknak és (néha megerőltetve magam) megpróbálom azt elviselni.
2019. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Are You Scorpio ***** válasza:
csak ha vmi konkret megbeszelni vagy mondanivalo van, amugy inkabb chaten kuldunk egymasnak vmi vicceset amibe belebotlunk vagy ami erdekelheti amerre jarok fotot keszitek rola vagy ha munkajahoz vmi eddekes cikket talalok stb
2019. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#16 Mit értesz “egy bizonyos életkornak”? Én 22 vagyok, a srác 24 és tegnap szakítottam is vele, mert ez a heti 1-2 tali nekem semmi. És nem is éreztem azt, hogy ő többet szeretne látni, a köztes időben csak 1-2x hívott fel, pedig szerintem, ha szerelmes vagy, akkor alap, hogy napi szinten. Ha már ennyire ritkán találkozunk, legalább a hangomat akarja hallani. De mindegy, már kiraktam, nem is bánom.
2019. jan. 20. 09:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha tudok beszélni, mert épp nem ül másik nő az arcomon, akkor van, hogy felhívom.
2019. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!