Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok lennétek így kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lennétek így kapcsolatban vagy ez minek számítana nálatok?

Figyelt kérdés
Vannak ugye igénybeli eltérések, ólmos fáradtság vagy azok a fránya fejfájások. Elfogadnátok, ha ebben az esetben titeket egy "szexrobot" helyettesítene? Elfogadható lenne ez nektek? Megcsalásnak vennének? Esetleg ha rólatok mintázott lenne? Igényt tartanátok ti is ilyenre arra az esetre, ha a hapsitok nem remekel az ágyban vagy pocakot ereszt, de a szexualitást leszámítva minden rendben köztetek? Milyen hatása lehet ennek a kapcsolatokra?

2019. jan. 18. 05:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, mivel a fordított esetet is felvetettem, a másik nem válaszait is kíváncsian várom. Ugyan ez a kérdés hozzátok, ha ti lennétek helyettesítve bizonyos esetben.
2019. jan. 18. 05:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ellátok minden szerepet, amire egy barátnő való, vagy kevésnek érzem magam és lelépek. Arra van egy jó kapcsolat, hogy megértsük a másikat és megbeszéljük a dolgokat. Én sem jövök folyton azzal, hogy nincs kedvem, ha igen, elmondom, mi a problémám. A párom meg ne eresszen pocakot, ha képes volt pont az igényességem és sportos életmódom miatt belémzúgni...


A szex a kapcsolat alapköve. Nem leszek hűséges egy olyan férfihez, akivel csak barátok vagyunk, mert egy robotot bax. Akkor inkább keresek valakit, akivel ez is és a kommunikáció is működik.


Utálom, mikor emberek egymást "stoppolják" és rabolják egymás idejét, mikor egyszerűbb lenne lelépni.

2019. jan. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Számomra egy kapcsolatban alap a szexualitás. Nem tudnék csak úgy élni valaki mellett, hogy nem kívánom és mindketten játékokkal játszunk.

Az alkalmi eltérés normális, türelemmel megoldható sőt magától megoldódik. Az állandó problémák, szexuális vágy hiánya nem az. Azokon dolgozni kell. Nemlátom értelmét annak, hogy szimpla baráti kapcsolatban éljek valakivel, azt majd 80 évesen amikor a hajam is fáj.


A kapcsolatban történő szimpla maszturbáció más kérdés. Amíg nem kényszeres, nem megy a nemiélet rovására, kulturáltan van kezelve teljesen normális és elfogadott számomra.

2019. jan. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk leginkább azokra az esetekre vonatkozik a kérdés, amikor egyik fél belekényelmesedik már annyira a kapcsolatba, hogy az a másiknak már nagyon zavaró, mivel rányomja a bélyegét a nemi életükre. Már hosszabb kapcsolatban. Általában aki elkényelmesedik mindig meg tudja okolni és abból gyakran nem tud vagy akar változtatni, mivel részben ebben befolyásolja őt a másik. Mondjuk mikor csökkennek az együttlétek, mert a férfi korábban megy el, minthogy a partnerét ki tudná elégíteni, ez pedig frusztrálja, erőltetett lesz, "elveszti a varázsát", csak rosszabbodik a dolog. Erre rávágják legalábbis itt gyakran, hogy hát gyakorolni kell, de ez ugye kivitelezhetetlen, ha az együttlétek száma csökken. Vagy leterhelt a nő, a férfi meg nem tud neki annyit segíteni, hogy érdemi változás mutatkozzon, mivel ő is leterhelt (gondolok itt 8+ órás munkaidőre mindkét félnél), de lehet akár az is, hogy eltérő időben dolgoznak és csak a szabadnapjaikon tudnak egymással érdemben kezdeni valamit stbstbstb...
2019. jan. 18. 06:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen férfinak éreznéd magad ha a párodnak szexrobotot kellene tartania melletted?Fordítva is igaz.Időd meg arra van amire szánsz.
2019. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze, én is szoktam ezeket a lózungokat mondogatni, de eddig 0 azaz nulla alkalommal volt foganatja ilyen helyzetekben.

A kérdésedre válaszolva mellettem nem igazán lenne szüksége a páromnak ilyen robotra, mert keresem a kedvét és odafigyelek rá, hogy jó legyen neki. Azokban az esetekben, amikor esetleg túl hulla/beteg vagyok vagy elkerüljük egymást, én nem bánnám, ha a másommal pótolná be a hancúrt.

2019. jan. 18. 08:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk mikor csökkennek az együttlétek, mert a férfi korábban megy el, minthogy a partnerét ki tudná elégíteni, ez pedig frusztrálja,"


Lefordítom: A férfi kész csőd az ágyban, nem tudja kielégíteni az asszonyt, és neki már kedve sem lesz szexelni, mert az évek alatt ez nem változik.


Mit csinál a férfi?

Vesz egy szexrobotot, hogy legalább ott legyen egy kis "sikerélménye", ha már a rendes szex nem megy.


Ez a te részedről egy pótmegoldás.

De ugye nem vagy annyira buta, hogy azt gondolod, hogy csak a férfinek vannak igényei? Szerinted a feleséged hány évig lesz kielégítetlen melletted, meddig bírja? ÉS ha jön egy vonzó férfi, aki bepróbálkozik nála, neki meg hiányzik már egy igazi, jó dugás, meddig fogja bírni szerinted? Akarja-e majd egyáltalán bírni? Ennyire a nő sem fog veszíteni a libidójából. Mellesleg ha nincs kielégítve, csak a férfi megy el állandóan, nem csodálom, hogy nincs kedve a szexhez...



Ezt kellene megoldani, mert igenis van közöd az asszony alacsony libidójához... Kereshetsz te is pótmegoldásokat, de az emberi természet miatt a nő is fog előbb-utóbb pótmegoldásokat keresni a szexuális igényeire, és hogy érezze, hogy méh vonzó és szexi nő, aki még mindig nő.

2019. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel részben egyet tudok érteni, viszont szerintem nem szabad elfelejteni, hogy a jó szex mindkét féltől türelmet és odafigyelést igényel, erről meg annak alapján amit a kategóriában látok, igen csak hajlamosak megfeledkezni.

Amit én látok itt, a nők nagyon azon az állásponton vannak, hogy nekünk aztán roppant egyszerű és tök lazán vágják rá, hogy bezony tanuljunk meg valami olyat befolyásolni a fiziológiánkban, amire csak részlegesen vagy egyáltalán nem vagyunk képesek egyénenként. Ez körülbelül olyan, mintha azt mondanám, hogy emeld a test hőmérsékleted mondjuk 38 fokra külső behatás nélkül, különben nem szexelek veled. Alapból ilyet nem tudsz, de vannak technikák, ami által képes lehetsz rá, a kérdés, hogy méltóztatok-e annyira türelmes lenni, hogy melletted maradok, míg elsajátítod. Ha belekezdesz és mondjuk 4 hónap folyamatos gyakorlás ezt megtanulnod, de én már a második héten elunom a várakozást és innentől már nem is szexelek veled meg taszítalak is el, az szerintem nem a te hibád, hiszen te mindent megtettél, én vagyok a türelmetlen. Valahogy így van ez akkor is, mikor nemes egyszerűséggel rávágják itt, hogy a férfi gyakoroljon, de az eredményt már lehetőleg tegnapra várják. :)

2019. jan. 18. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 60 éves emberekről van szó, egy olyan házaspárról, akik 30 éve együtt vannak, ott természetes.
2019. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De miért kellene két embernek összekötni az életét, ha szexuálisan nem passzolnak? Annyi nő van, mint égen a csillag. Pasi sincs kevesebb. Minden új kapcsolatból lehet tanulni valamit a másik nem működéséről. Így ezzel a tudással felvértezve kell életre szóló kapcsolatot építeni.
2019. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!