Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta elváltam (egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elváltam (egy 3 éves gyerekkel) azóta rengeteg egyedülálló férfi próbálkozik nálam, miért van ez?

Figyelt kérdés
Nekem furcsa,hogy nem egy egyedülálló nőt keresnek maguknak,persze ha valaki beleszeret valakibe akinek mellesleg van gyereke,az más tészta,de ők direkt "keresnek" az ismerkedési lehetőséggel.Egyiküket megkérdeztem,de komolya választ nem kaptam.Volt valaki ilyen helyzetben?
2019. jan. 18. 08:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
Elvált nők gyerekkel könnyebb felszedni, mert a nagymenők már nem próbálkoznak náluk. Lehet még friss a válásod, és nem érzékeled.
2019. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát engem nem könnyű felszedni,eddig nem is sikerült. Igaz nem is egy nagymenő parasztra vágyom,csak egy "normális" fickóra.A nagymenőket meghagyom azoknak a csajoknak akiknek a pénz,meg a luxus számít...
2019. jan. 18. 08:55
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyetertek az elsovel. Sok ferfi azt gondolja, hogy konnyebben megkap, mert "ki vagy ehezve", figyelemre es szexre.

Nem keresnek ezek komolyan.

Ha megkapnanak, utana ugy eltunnenek mint a kamfor.

2019. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Jaj 3as! Ne magadból indulj ki.
2019. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg van lakásod. Arra is vigyázz, hogy ne akarjon valaki rögtön odabatyuzni.
2019. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

3-as vagyok, elvaltam. Velem ez tortent. Amig azt mondtam, hogy elvaltam, addig sokkal tobb pasi jott,mint amikor kivettem ezt a profilombol.

Szoval nekem ez a tapasztalatom.

2019. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Az a nagy igazság, hogy azt hiszik te egy könnyen elcsábítható begyepesedett nő vagy és örülsz ha ajánlatot kapsz. De ez ugye nem így van, mert attól hogy elvált vagy, még vannak igényeid/elvárásaid a férfival szemben.


A normális férfiaknál számít, hogy elvált vagy és gyerek is van, ők vannak annyira műveltek hogy inkább nem piszkálnak, mert lehet nem arra vágysz amire ők. Szelektálj és ne add magad könnyen!

2019. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, nálam senki sem próbálkozott amint megtudták, hogy gyerekem van.
2019. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
Utolsó biztosan olyan szép lehetsz.D
2019. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem tudom, de kisgyerekek not nehezebb megkapni. Egyrészt ritkábban ér rá, másrészt sokkal jobban meggondolja, kit enged a gyereke közelébe.
2019. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!