Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a paromnak?

Figyelt kérdés

Anyuka-apuka mindent a s.gge alá tesz, mindenből kimentették (drogos balhé, ittas vezetés). Nagyon vágyik a szeretetre, de nem tudja kifejezni magát. Tárgyakkal próbál meg szeretet, barátságot kicsikarni és nem veszi észre, hogy ezt kihasználják.

Mikor összejöttünk, nálam is próbált így bevágódni, hogy vesz ezt-azt, de egyértelműen elutasítottam. Nekem fontosabb mindig a beszélgetés, a minőségi idő, de mondta, hogy ő erre képtelen. Egész életében én voltam az egyetlen aki őszintén aggódott érte, féltette, próbált segíteni neki, és először még mondta, hogy ez az érzés új, de amint belekezdtünk menni mélyebben teljesen elutasítóvá vált, sőt ellenségképet állított fel rólam.

Igazából nagyon féltem, mert látom, hogy ennek mi lesz a vége, de senkit nem lehet megváltoztatni, csak saját magunkat. Ha felhozom ezt kiakad és ordibal. Ha kicsit távolságtartóbb vagyok akkor sír. Ha rendes vagyok vele ellok. Nem tudom mit tehetnek.


2019. jan. 18. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Pl. ne fecsereld az idodet lelki nyomorultakra.
2019. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Elég nagy rá az esély, hogy ő nem fog megváltozni.


Sajnálatból pedig ne maradj vele.


De az sem kizárt, hogy egy másik emberrel már megváltozna.

2019. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kor Man ***** válasza:
87%

Szia!


ez úgy fest tipikus esete annak hogy a szülei nem tanították meg élni. Nem foglalkoztak vele, egyszerűbb volt megoldani a problémákat a gyerek helyett mint megvárni míg a gyerek oldja meg. Ezt nem szabad. Igenis szenvedjen meg a gyerek az eredményekért. Ha mindig kisírja magának a megoldást, valami ilyesmi lesz. A beszélgetést meg nem erőltetni kell. Hanem idomítani. Egy nemtörődöm "mi volt ma?" elég egy darabig, aztán egy idő után egy érdeklődő "mi volt ma?" szemkontaktussal és unalmas történet esetén is érdeklődő tekintettel. Amikor hozzászokott, lehet nehezebb kérdéseket feltenni. De ha nem válaszol akkor nem nyaggatni, hanem egy "rendben drágám"-mal lezárni. előbb utóbb igényelni fogja a figyelmedet. Ha ügyes vagy olyan szófo5ó gépet gyárthatsz belőle hogy attól koldulsz. Ja és a szüleit ne hibáztasd előtte. mivel mindent megoldottak helyette, ők jók. De sajnos neki ennyi jutott. Neked kell átnevelned, és önállóságra tanítanod. Ha a szülei rájöttek hogy elqrták, segíthetek, de valószínűtlennek tartom.


Saját tapasztalat.

2019. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kor Man ***** válasza:
87%

Kedves előzőek!


Vannak nők akik csak "sérült" férfiakkal érzik jól magukat, mert meg akarják őket "gyógyítani" Anyai ösztön. El kell fogadni. Ha neki ez jó, legyen neki. Tanácsot kért nem kioktatást. Valamiért csak mellette van nem?

2019. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj, hogy amíg ő nem hajlandó felnőtt módon viselkedni és összeszedni magát, addig te hiába hozod le a csillagokat is. Ehhez ő is kell.
2019. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komoly félelmei vannak erzesektől mindattol amit mélyebben nem is ismer valószínű gyerekként ezek a melyerzesek kimaradtak az életéből. Nehéz lesz ezzel szembeneznie ha tényleg megakarja majd tartani a párját. Nem tudsz segíteni ez lesz majd neki a nagy feladat az életében. Van akinek a szeretetet is tanulni kell megha ezzel születünk is, tanítani kell ott ahol nem volt soha!
2019. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
úgy olvastam, hogy mi baja van a párnámnak
2019. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ar05 válasza:
100%

Szerintem valami érzelmi taruma érhette ami miatt képtelen meg nyílni neked vagy pedig egyszerüen nem tanitották meg a szülei szeretni , hanem tárgyakon keresztűl “vesztegették/vették “ meg a szeretetét ezért ő is csak így képes ki fejezni magàt .

Sajnos vannak ilyen érzelmileg “visszamaradott “ emberek és bocsáss meg hogy igy fogalmaztam

Nem tudom elképzelni hogy mit élhetsz át valószinűleg nagyon szereted ezt az embert ha még ezek után is vele vagy ! Kitartást és javasolnám hogy forduljatok pszihologushoz , nem biztos hogy bele fog menni de egy idegennek mindig szivesebben beszélünk a problémáinkrol egy probàt meg ér !

2019. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekem fontosabb mindig a beszélgetés, a minőségi idő, de mondta, hogy ő erre képtelen."


Nem lehet a párod nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő?


(Nem a pejoratív önimádó nárcisztikusságot mondom, hanem a valós személyiségzavart. Érdemes utána olvasni)

2019. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!