Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki már a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki már a kapcsolat elején sem vágyik a gyakori találkozásokra, arra érdemes várni? Szerelmes lesz valaha?

Figyelt kérdés
2 hónap ismerettségről beszélek és hetente kb 1 tali. Nekem ez édeskevés.

2019. jan. 18. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 8 hónap alatt is jó, ha havi 2 tali van. Hittem benne, de nem változik idővel, ha valaki csak ennyit igényli a társaságod. 35+
2019. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem passzolnak az igények, addig váljatok külön, amíg nincs kötődés. Én pl. elég elfoglalt vagyok, ezért én sem tudok túl gyakori találkozásokat ígérni, akinek ez nem felel meg, azzal természetesen nincs dolgom, de dolgozó felnőtt vagyok és egyedül viszem a háztartásomat, a hobbijaim is aktív, időt igénylő tevékenységek részben.
2019. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Minden felnőtt ember dolgozik és vannak hobbijai. De szerintem, ha meg akarod oldani, hogy valakivel sok időt tölts együtt, akkor meg is oldod.
2019. jan. 18. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Igen, de én senkivel nem töltök SOK időt, a minőségi idő nem mennyiség függvénye számomra. És nem az én műfajom az a fajta párkapcsolat, amiben a pár össze van nőve. A szüleim ritkábban találkoztak eleinte, most mégis több, mint 30 éves házasok, és működik.
2019. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Se nem tini, se valaki dugópajtija nem vagyok.
2019. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

A pasim alig bírtam levakarni képletesen îrva, mert 2-3 naponta talizni akart.( Mondjuk én is)

Ês az elején szex se volt, csak ismerkedtünk. Nekem heti 1 olyan kis kevésnek tűnik.

2019. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Mi heti 1 vagy két hetente 1 max 2 nap együtt vagyunk.

Nekünk megfelel.

Fél éve így vagyunk.

2019. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

És akik heti 1-2 x találkoznak és jól elvannak, azon mennyire tartják online felületen a kapcsolatot vagy telefonálgattok?

Mi is így vagyunk, de emellett elég keveset beszélünk hét közben.:/ Legalábbis nem minőségit

2019. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Munkaidőben úgyis dolgozunk, azon kívül meg lehet másképp kommunikálni. Azért sok múlik azon, hogy ki hol él, milyen egy napja, egy hete. Nekem tényleg nem kell túl gyakori találkozás, mert lekötnek eléggé a teendőim, ha valaki ebben nem könnyítést, hanem plusz terhet jelent, azt megette a fene (és aki ráakaszkodik a másikra gyakori találkozás címén, az általában nem a bevásárlásba vagy házimunkába akar besegíteni).

Az együttélés nyilván más, de az nem a kapcsolat elején szokott bekövetkezni (hacsak nem régebbi ismerősökről van szó).

Volt kolléganőm, akinek külföldi párja volt, és nemhogy hetente, de évente is csak néhányszor találkoztak személyesen, többhavonta egyszer, ezen kívül online beszéltek. Mikor megszakadt a kolleginával az ismeretségünk, akkor még biztosan együtt voltak (már több éve), azóta az utolsó infóm, hogy kiköltözött külföldre, talán pont ezzel a pasival költöztek össze, nem tudom.

2019. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!