Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni. Írhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Írhatok neki?

Figyelt kérdés
1hónapja beszéltünk utoljára, ismerkedtünk, azt mondta, nem szeretne most kapcsolatot. Nekem még mindig eszembe jut. Érdekel, hogy mi van vele.Szerintetek gáz rákérdezni, hogy van?

2019. jan. 18. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Korotok? Netes vagy személyes ismerkedés?
2019. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem tudhatjuk, hogy meddig nem szeretne kapcsolatot, lehet már azóta változott a véleménye.
2019. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Személyes. Kiskorunk óta ismertük egymást, de tavaly találkoztunk újra. 24 és 25évesek vagyunk. Neki egy hosszú (1,5éves) kapcsolata ért véget előttem.
2019. jan. 18. 22:55
 4/11 Karena26 ***** válasza:

Nemetek?


Ha fiú vagy: persze, írj csak rá!

Ha lány: próba, szerencse.

Ha férfi: ok, de csak egyszer, ha most sem akar kapcsolatot, hagyd, mert veled nem akar.

Ha nő vagy: semmiképp, ha tényleg tetszik!

2019. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi a különbség lány és nő között ebben az esetben? Amúgy nő vagyok :D
2019. jan. 18. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kapcsolatot, az vagy azt jelenti, hogy tényleg senkival, vagy azt hogy veled. Egyik se jó számodra. Ha barátilag érdekel, akkor keresd. Ha párként, akkor hiú reményeket ültetsz el magadban, ezzel saját magaddal szúrsz ki.
2019. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyd. Te fogsz rosszul kijönni a helyzetből, tapasztalat.
2019. jan. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, én azokkal értek inkább egyet, akik nem erőltetnék ezt a dolgot. Leginkább azért,mert ha változott volna a dolog és akarna tőled valamit,megkeresett volna.

Másik oldala a témának: ha nagyon piszkál a dolog,írj neki. Volt velem is ilyen, gondoltam mit veszíthetek. Persze nem jött be:D annyi haszna volt,hogy olyan szinten kiábrándított,hogy utána már simán le tudtam magamban zárni,nem motoszkált a "mi van,ha.." érzés... Illetve,ha szexet akartam volna,sikeres lett volna a próbálkozásom,dehát nem azt akartam,ez van:D

2019. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan, nem fog elutasítani, főleg nem bunkó módon. Ebben a kérdésben, ne magadból indulj ki.
2019. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha félre tudod tenni a női büszkeségedet akkor bátran írjál rá , ha nem és utána megbánnád akkor ne tedd! 😀 Akkoris csak maximum egyszer kezdeményezz, ha utána nem keres , sz@rd le! Nehogy megalázkodj. Legyen tartásod nőként, taktikázz, mert nekünk nőknek így megy ... 😂✌️ A férfi választ a nő dönt. L
2019. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!