Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kihűlt kapcsolatot helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kihűlt kapcsolatot helyre lehet hozni? Hogyan? Akárhogy próbálkozok nem megy!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 6 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve lakunk együtt. Egy éve kb ugy érzem a szerelem átment inkább szeretetbe, kötődésbe, megszokásba. Szex közben sem érzek olyan szenvedélyt, mintha egy idegen férfival szexelnél. Nem érzem azt a szerelmet, amit még 1 évvel ezelőtt is éreztem. Első ferfi az életemben. Be kell vallanom vágyom más férfi társaságára, egy ideig beszélgettem egy fiúval, de elkezdtem idealizálni, így nem letiltottam. Tudom nem lenne szabad, de vele már nem jó. Szürkék a hétköznapok, egyszerűen szar!

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit csináltatok?


2019. jan. 18. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj, nem kötöttél vele ragaszkodási szerződést , ha így érzed, inkább most lépj, minthogy 3 év múlva ideírj, hogy “ sz@r a házasságom, mit tegyek??”
2019. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valahol mindig reménykedem benne, hogy újra fellobban az a bizonyos tűz, de nem nagyon akar. Szerintem már nem is fog.

Viszont elhagyni sem lenne könnyű😟

2019. jan. 18. 23:16
 3/9 Karena26 ***** válasza:
39%

Gondoltatok már arra, hogy összeházasodhatok?


Teljesen normális, amit érzel, a kapcsolatoknak ez a lefutása/változása természetes módon. Ez mindenkivel így van ennyi idő után, de te ezt rosszul éled meg valamiért. Sejtem, hogy azért, mert házasság nélkül költöztetek össze, s nem alakult ki bennetek - nem lett kimondva - a kölcsönös egymás iránti elköteleződés, így ha már nincs tűz, szar az egész.

A lángoló szerelmetek egy nagyon értékes kapcsolattá formálódott az évek alatt. Nem is tudod, mekkora értéknek a tulajdonosa vagy, s hányan szeretnének így élni, ami köztetek van!!! Fantasztikus dolog, hogy ő az első és egyetlen számodra! Ez is páratlan kincs a mai világban!!! Mivel nem volt más kapcsolatod, s nem rágott meg, s köpött ki téged az élet jópárszor az elutasítottság, csalódás, megcsalatás csapdáiban, nem nagyon tudod értékelni ezt sajnos. Ezért ezt most csak hidd el nekem, jó? :)


Nagyon ügyesen tetted, hogy nem csaltad meg a párodat, s nem zúztad szét ezt a törékeny csodát, ami köztetek felépült!!! Szuperul átláttad a csapdát, s képes voltál őszintén beismerni a gyengeséged, tévedésed! Le a kalappal, komolyan! :)


Az egyetlen lehetséges továbblépési lehetőségnek, s egyben a kapcsolatotok pozitív megújításának, a szerelem lángra lobbantására egyetlen biztos és biztonságos lehetőséget látok számotokra: ha összeházasodtok.


Kívánok sok boldog, tartalmas, szenvedélyes évet nektek együtt!!!

Maradj mindig ilyen bátor, őszinte, és tettrekész! ;)

2019. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Karena, köszönöm, hogy ezt leírtad helyettem.

Kevés lány értékeli a szerelem utáni, barátságba átforduló bizalmat, szeretet, és a mindemellett megmaradó, sőt, erősödő biztonságérzetet.


Nem kell, és nem lehet mindig fülig szerelmesnek lenni.

2019. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Csak még szarabb lesz.
2019. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel próbálkoztok?

Szoktatok mostanában beszélgetni? Mármint úgy nyíltan, nem felszínes módon. Én leginkább akkor érezném idegennek a párom, ha elmaradnának ezek a dolgok, puszta szex által nem fogom közel érezni magam valakihez, attól még idegen marad. Szoktatok érdekes programokat beszervezni a szürke hétköznapokon? Konkrétan mivel próbálkozol?

2019. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen beszélgetünk. De abból is veszekedés lesz a vége. Programjaink egyáltalán nincsenek. Itthon vagyunk. A boltba elmegyünk és kész. Van amikor tök jó minden, aztán megint rossz
2019. jan. 19. 09:17
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Sok-sok beszélgetéssel, érdekes közös programokkal fel lehet lobbantani a vágyat újra. Mondd el neki, mit érzel, gondold végig, miért érzel így, hogy alakult ez ki, mit lehetne ez ellen tenni, és beszéljétek meg, tegyetek ellene. Ez ugyanúgy kétemberes feladat, mint a kapcsolat legelején működésbe hozni az egészet, felesleges egyedül próbálkozni megoldani.


Bullshit amit itt ketten is mondtak, nem az az érték, hogy kihűlt a kapcsolatod, hanem az lenne jó, ha boldog is lennél benne és nem kifelé kacsintgatnál. Amíg így érzel, eszedbe ne jusson házasodni, vagy gyereket szülni, ha már itt tartunk, mert ezek nem fogják megváltani a világot, nem fognak javítani a kapcsolat minőségén. Ezen csakis te és a párod ketten tudtok változtatni.

2019. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még nincsen semmi baj. De ha nem lépsz ki az álomvilágból, és továbbra is a női szennylapokból, meg a szappanoperákból látottakat veszed alapul, akkor bizony magányos leszel. De ha megcsalod akkor is.

Most döntened kell, hogy férfi kell, vagy kutya/macska?

2019. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!