Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élő párok, Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok, Ti milyen gyakran csináltok közös programokat?

Figyelt kérdés

A nyáron mikor a párommal össze jöttünk sok felé el mentünk, aztán ősszel hozzájuk költöztem, és mióta be köszöntött a rossz idő el laposodott minden. Mást nem csinálok otthon minthogy segítek az anyósnak a házi munkába, a barátom meg csak ül a számítógép vagy a tv előtt. Ritkán megyünk valahova akkor is max a haverjaival, és akkor sem olyan programot csinálunk amihez nekem épp túl sok kedvem lenne, aztán vagy megyek velük vagy nem. Nem tudom mit kezdjek a helyzettel, előtte még nem laktam együtt senkivel, mert túl gyerekes volt hozzá minden barátom. Ő az első, aki komoly, van normalis élete, céljai. Nem veti meg a munkát. Biztos vagyok benne hogy ő alkalmas lenne apának, mert a családjáért is mindent megtesz. Szóval kicsit jogtalanul érzem azt, hogy nekem még ez se elég. A hazasságban elő barátnőim is mind azt mondták, hogy szokjak ehhez hozzá, mert egy pasi se szereti ha a nő folyton a nyakán lóg. Mi a véleményetek?

24N


2019. jan. 19. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szerettem, amikor a nyakamon lógott a barátnőm, még ilyen 0 fokban is mentünk mindenhová. Már amelyikkel lehetett.

Mert volt olyan, amelyik csak a telefonját nyomkodta, segített az anyjának, napi 2x felmosta az egész házat, minden más szabadidős tevékenységet meg hülyeségnek tartott.

Vele sose lehetett menni sehova, csak plázákba vásárolni.

Persze az elején állította, hogy imád kirándulni, utazni, mindenféle programokra eljárni. Aztán mégsem. :(

2019. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!