Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyünk? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyünk? Nem akarok teljese n belefolyni, de már sajnos benne vagyok

Figyelt kérdés
A páromnak vagy egy barátja és neki egy barátnője, akikkel nagyon jóban vagyunk,össze szoktunk velük járni. Régóta együtt vannak már. Viszont a barát megcsalta a barátnőt egy csajjal,aki ezt elmondta az egyik barátnőmnek,o pedig nekem. Én elmondtam a barátomnak,nyilván senki másnak nem akarom tovabb adni,de vele mindent megbeszélunk. O már tudta, és egyből el akarta mondani a barátjának hogy a csaj akivel lefeküdt terjeszti ezt az egészet,és állítsa le,de mondtam hogy ne tegye,mert akkor én fogok kellemetlen helyzetbe kerülni,a barátnőm miatt. Mert ugye akkor nyilván kiderülne hogy ő mondta el nekem. És nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Szerintetek hogy lehetne ezt úgy megoldani hogy a párom barátja tudjon arról hogy a csajnak jár a szája és állítsa le, de egyben ne is derüljön ki,hogy én kitől tudom a sztorit? A csaj tudja hogy mi barátnők vagyunk, szóval egyből levàgná az egészet és kérdőre vonná a barátnőmet aki meg rám haragudna. Nem gondoltam volna hogy ez lesz ebből utalok az ilyenekben részt venni.. segítsetek :/
2019. jan. 19. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen lány, rajta kívül mindenki tudja, hogy mit művel a pasija. Te is csak a saját seggedet meg a havert véded, nehogy haragudjon rád a barátnő, ahelyett, hogy valaki felnyitná a lány szemét, hogy ne pazarolja tovább az idejét az állítólagos szerelmére.
2019. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok tönkretenni egy kapcsolatot, ha közeli barátnőm lenne akkor oke, de annyira nagyon nem vagyunk jóba, hogy én ezt közöljem vele. Nincs nekem ehhez jogom, meg közöm sem sok, úgyhogy nagyon nem örülök hogy bele kerültem ebbe a szrsagba
2019. jan. 19. 14:37
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok ennél jobban belefolyni. Legszívesebben elfelejtenem az egészet.
2019. jan. 19. 14:40
 4/20 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy hamar kiderül (amire elég nagy esély van, hisz sokan tudják), és akkor végre rendeződnek a dolgok, igaz, csak a lány fog szenvedni.
2019. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog kiderülni. Ki vallana be azt,hogy odamegy a csajhoz és elmondja neki
2019. jan. 19. 14:43
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az a csaj, akivel lefeküdt a srác. Ha már fűnek-fának elmondta, lehet elmegy a barátnőig is, attól függően, hogy ő mit akar a sráctól. Ezek a hírek általában azért eljutnak a célszemélyig előbb vagy utóbb.
2019. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az a csaj egy büdös kva, csak dugni akart, semmi komolyat.

Ha a csaj megtudná hogy eljutott a barát füléig, hogy terjeszti, akkor mindenkit megkérdezne akinek elmondta ,hogy kinek mondta tovább. A barátnőm pedig egyből levágná, hogy tőlünk tudja.

2019. jan. 19. 14:53
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Most már sok mindent nem tudtok tenni, hisz semelyikőtök nem tudta tartani a száját, tanuljatok belőle. Tudom, hogy ilyen információ birtokában lenni mindenképp teher, és sokszor ha el is mondják a megcsalt félnek, akkor nem hiszi el, hacsak nincsenek alapos bizonyítékok.

Te elvárnád a barátnődtől, hogy ha ilyet megtud a pasidról, akkor mondja el neked?

2019. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De nem a barátnőm, csak jóban vagyunk. Nem állunk egymáshoz annyira közel.

Sajnos nem gondoltam hogy ezzel galibát okozok, hogy a páromnak elmondom. Ha tudtam volna még neki sem mondom el, mert különben tudok titkot tartani nem esik nehezemre.. csak mivel mindent megbeszelunk, gondoltam ezt is. Hat nem kellett volna mert o meg elfogja mondani a barátjának hogy mi a helyzet.

2019. jan. 19. 15:09
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nagyon fiatal vagy hogy ilyen alap dolgot nem tudsz megoldani. A hír nem az, hogy ki mondta,hanem hogy a szerető terjeszti. Abszolút nem kell tudnia a megcsalónak, hogy kitől tudjàtok, mert nem releváns. Egyszerűen szándékosan vissza kell tartani ezt az információt. Ennyit csak meg tud már Érted tenni a Párod. Így a kecske is jól lakik káposzta is megmarad.
2019. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!