Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy jobban adjon magára?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtem a barátommal, még nagyon igényes volt a megjelenésére. Mindig tiszta, vasalt ruhákban járt, mindennap fürdött, hajat és fogat is mosott, tiszta volt a lakása. Mostanában viszont mintha kicserélték volna. 2 naponta fürdik, piszkos, sókiválásos lyukas cipőben jár, gyűrött pólóban, szakadt nadrágban, ami alul néha saras. Fogat maximum hétköznap reggel mos, 2 napig hord egy alsóneműt, a nadrágját nem mossa ki egy hónapig. Ott telt be a pohár, mikor láttam, hogy kívül kakis a nadrágja, gondolom atütött, mert rendszeresen szokta gatyán keresztül vakarni a fenekét. Akkor összevesztem vele, hogy ez így nem lesz jó, akkor kb. egy hónapig újra adott magára, de megint kezd visszacsúszni. Mit tehetnék? Szeretem, nem akarom elhagyni. 3 éve vagyunk együtt, ő 25, én 22.
2019. jan. 19. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Sok boldogságot!

2019. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

"kívül kakis a nadrágja, gondolom atütött, mert rendszeresen szokta gatyán keresztül vakarni a fenekét"


NA JÓ

2019. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Kakis a nadrágja.:D Kicsit elkényelmesedett.Nincs ebben semmi.
2019. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Fúj! Ezzel az emberrel te lefekszel?! El kéne vele beszélgetni, hogy mi a problémája, hogy leígénytelenedett, ill. hogy neked mi a problémád.
2019. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Elobb beszeljunk arrol, hogy te miert nem adsz magadra...
2019. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki magától nem érez indíttatást, hogy legalább minimális szinten adjon magára, annak hiába könyörög az ember, nem fog változtatni.
2019. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elkényelmesedett, de ebben a kapcsolatotok a hibás. Azt gondolja, neked így is megfelel, ezért hova hajtson. Elképzelhetőnek tartom, ő magát jobb "fogásnak" tartja, mint téged. Gondolkodj el rajta, rajtad nem történt e bármi külső külső változás, pl lettél valamitől kiütéses, allergiás, változott e meg az öltözködésed, te nem adod e lentebb mint kezdetben.

Sok jót nem jósolok, hiába szeretitek is egymást, valami hiányzik abból a kapcsolatból.

2019. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Te hozzá mersz nyúlni ehhez a gusztustalan, igénytelen pasihoz?
2019. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fúj te jó ég. Hát, előjött a valódi énje.
2019. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondoljátok el, mikor nem mos kezet, és egy tálból eszitek a vasárnapi csirkeszárnyat. Fcknope.


Mindenképpen beszélj vele újra, hogy jobban figyeljen oda magára, mert nem lesz jó vége, a végén már fürdeni se fog. Vagy mi?

2019. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!