Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor és hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan mondjam el Neki, hogy válófélben vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28 éves srác vagyok. A feleségem 6 hónappal ezelőtt hagyott el valaki másért. Nem foglalkoztam az egésszel, kb 4 hónap után ereztem jól magam. Megismertem most egy nagyon aranyos lányt. Egy randin vagyunk túl. Szerintetek mikor és leginkább , hogyan mondjam el ezt neki, hogy ne riadjon el? Egyébként a legközelebbi találkozón szeretném neki elmondani, mert úgy érzem ő is hasonlóképpen gondolkozik rólam. Köszönöm



2019. jan. 19. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Gyerkőc nincs.
2019. jan. 19. 15:56
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért mondanád el? Ahogy a nők mondják a "múlt nem számít". Azt meg csak nem gondolja, hogy 28 évesen születtél.

Amikor ő elmondja, hogy kikkel szexelt elötted, majd akkor ráér megtudni. A feleség is csak egy ex..

Azért az esküvőig intézd el a papírokat.

Ja, és férfi legyél már végre! Srác max 15 évesen voltál. Igen, megöregedtél...

2019. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem minél előbb, annál jobb. Ha később tudja meg, akkor nem biztos, hogy olyan jól fogadja, mint a legelején.
2019. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Kb. masodik-harmadik, esetleg negyedik randin szerintem korrekt. En nem harapnam le a fejedet, mert nem rogton ezzel nyitsz es szeretnel egy alapszintu bizalmi viszonyt felepiteni. Szerintem az meg nem atveres, ha nem a legelso randin mondod el ezt. Es talan jobb is, ha az elso nehany randin tenyleg csak egymassal foglalkoztok, felhotlenul romantikaztok es csak fokozatosan vezetitek be a fajsulyosabb temakat.

Amugy meg ahogy a beszelgetes dinamikaja hozza. Ha a harmadik randin lesz alkalmas akkor mondd el akkor. Ha elszantad magad, hogy a masodikon akkor meg tegy ugy.

2019. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mielobb, ha korrekt kezdest szeretnel.
2019. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tisztességesen, tiszta lappal.

Normális lánynál ez az alap.

2019. jan. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!