Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl mgam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl mgam azon, hogy a barátom sajnálatból volt velem?

Figyelt kérdés
Ő mondta ki először, hogy szeret. Aztán sok lett a vita. Szakítottam vele, majd mikor békülni akartam azt mondta, hogy csak sajnálatból volt velem és soha többet ne keressem, és csak azért nem szakított velem előbb, mert nem szeret szakítani.
2019. jan. 19. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szegénykém! Most fáj, de idővel kihevered, ne aggódj. Egy dolog, amikor szakítasz, akkor alapos megfontolással tedd, úgy, hogy nem fordulsz vissza később. A barátod nem volt korrekt és gyenge jellem, hidd el találsz majd jobbat, akinek igazán fontos leszel.
2019. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Mennyire vagy kövér?
2019. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
öhhm. semennyire. :D
2019. jan. 19. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
A sértettség beszélt belőle. A szakítással megsértetted az önérzetét, így valami igazán bántó dologgal akart visszavágni. Ne foglalkozz vele, lépj tovább.
2019. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajjmár... tök egyértelmű hogy ez tipikus bosszúból jól belédszúrós szöveg, hogy fájjon neked. És be is jött mert itt töröd magad rajta. Engedd el.
2019. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak mondta. Tuti nem gondolja komolyan, csak a saját büszkeségét védi.
2019. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolj milyen lett volna, ha kb az összes exedtől megkaptad volna ezt (1 kivétellel), akikkel csak együtt voltál... :)
2019. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

A pasik nem szoktak együtt lenni valakivel sajnálatból. Nem így működnek. Nem tudnak sajnálatból szeretkezni, nem pazarolnak valakire időt, aki nem is érdekli őket. Azért mondta, hogy bántson. Ne hagyd, hogy ez sikerüljön neki.

Meg sem érdemelt téged, fel a fejjel!

2019. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, először én szakítottam, aztán idővel meggondoltam magam és kiakartam békülni (elég rossz húzás lehetett a részemről is), nem meglepő módon így a szakítás után már elég rosszul viszonyult hozzám a barátom.


Nem értelek téged, miért nyafogsz azért, hogy “sajnálatból volt veled”, miközben te is így bántál vele? Miért szakítottál vele megfontolatlanul? Szerintem ez nem így működik, hogy egyet gondolok és szakítok, majd meggondolom magam s várom, hogy béküljünk.

2019. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haha #8-as🤣
2019. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!