Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor bunkó voltam a párommal. Nem figyeltem oda arra,amit mondott,sőt fébeszakítottam. Majd szakítottam vele...azóta is beszélünk, újra szeretnénk kezdeni. Adjatok pls tanácsot, hogy mutassam ki, hogy szeretem és kiegyensúlyozottabb kapcsolatot fogok biztosítani.
2019. jan. 19. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
30éves nő vagyok. A férfi 35éves. És két éve járunk
2019. jan. 19. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mondani kell, hanem csinálni és bizonyítani. De nem csak pár hétig.

Ez pedig nem fog menni, ha neked kezdettől természetes, hogy így bánsz vele.

2019. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek megjátszani magad? Bunkó vagy. Nem érdekel, amit mond, hisz nem köt le. Nem tiszteled. Szakítottál vele, tehát nem is fontos neked. Akkor minek? Kérj bocsánatot tőle, aztán engedd el, hisz valójában nem is szereted.
2019. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem a harmadik válaszolóval. Nem egy ligában játszotok. Neked olyan valaki kell aki beleáll a dolgaidba. Ha félbeszakítod, tudja kezelni sértődés és sértés nélkül. Ez pedig egy más temperamentum.
2019. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mostantól legyél kedves, figyelj a mondandójára és ne szakítsd félbe. Ha felismerted a problémát, miért kérdezed, mit kéne tenned?
2019. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!