Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyuci pici fia? Jól gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fia? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

A párommal már egy ideje együtt vagyunk. Nem élünk még együtt, de hamarosan tervezzük. Viszont már nemtudom hogy álljak hozzá.


Két munkarendben dolgozik. Ha délutános akkor egyáltalán nem találkozunk a héten, max pénteken itt alszik és szombaton. De leginkább csak szombaton.


Ha délelőttös akkor a hétfő kizárva mert fáradt, max kedden és csütörtökön találkozunk, van, hogy pénteken itt alszik, de legtöbbször csak szombaton.


Most a héten pl. találkoztunk kedden és csütörtökön, azóta nem. Ma elment a tesójával és a szüleivel kicsit kimozdulni, hívtak engem is, de nekem nem volt kedvem. Mondta, hogy neki sincs kedve, de megy.


Nem értettem, de mondom ha menni akar had menjen.


Viszont nem érzem ezt teljesnek ezt

kapcsolatot így.

Szombaton együtt alszunk, szexelünk, a hét többi napján reggeltől estig neten beszélünk.


A mai napot is együtt tölthettük volna, de nem. Eszébe sem jutott.


Amikor otthon van a héten, akkor minden nap mosogat, takarít, hétvégén nagytakarítás, minden hétvégén, van hogy hétköznap is!!! Mert az anyja így akarja.


Sose mond neki nemet, ha mosogatni vagy takarítani kell akkor az az első. Hiába nincs otthon szinte senki a héten akkor is por van és nagytakarítás kell heti többször... Beteges.


Amikor együtt vagyunk a párommal akkor minden szuper de úgy érzem amíg nem költözünk el addig nem fog változni a helyzet. Beszélni róla már próbáltam azt mondta hát kell otthon is segíteni és ő sem tud mindenkinek mindig megfelelni, de igyekszik.


Én 26N, ő 28 F


2019. jan. 19. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Elég ciki, hogy ennyi idősen még mamahoteleztek. 🙂
2019. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Remélem talál magának egy normális csajt. :)
2019. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tehát az a "normális csaj",akinek elég heti 2-3 találkozás hetente, (már ugye minden második héten), szombaton szex, aztán elégedjen meg ennyivel, mert az a normális, ha a férfi a többi időt otthon tölti és takarít, mosogat.


Értem. :)

2019. jan. 19. 19:18
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy te is tudod, hogy ez nem jó. Mindegy mit írunk, úgyis benne maradsz a szarban, hiába jönne jobb ennél, nem kéne neked.
2019. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Én örülnék, hogy normális, segítőkész párom van, aki tiszteli a szüleit. Ha még ott lakik náluk, az a minimum, hogy segíti őket, nem? Ahogy az anyjával viselkedik, az mutatja, hogy fog a feleségével is viselkedni.

Te olyan férjre vágysz, aki szarik a házimunkára, sörözik a tv előtt egész nap, meg a haverjaival lóg?

2019. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

#3 most neked az a gondod, hogy az állítólagos anyuci pici fia besegít otthon a házimunkában. Sanszos hogy még pénzzel is beszáll.


Értem. :)

2019. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Dehogy vágyom lusta, semmirekellő férfira. :) örülök neki, hogy ilyen.



Köszönöm a válaszokat, valószínű jól van ez így legalábbis a reakciókat nézve. Teljesen normális ez az együtt töltött idő és normális, amit ő csinál csak én problémázok.


Nem figyelem tovább a kérdést, választ sem várok!:)


Szép estét mindenkinek!

2019. jan. 19. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Örülünk, hogy segíthettünk! :)
2019. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt max.az lehetne a gondod,hogy keveset találkoztok.Az,hogy otthon segít,elmosogat rendet rak,azt nem értem miért gond.Mert nem beszél vissza az anyjának,és tisztelettel bánik vele?Nem ettől lesz valaki anyuci pici fia.Ha tényleg összeköltöztök,akkor majd gyakran találkoztok,addig meg csak ki kell bírni.Inkább örülj,hogy nem azon kell agódnod,hogy a haverjaival lóg,ahelyett hogy veled találkozna.Dolgozik csak.
2019. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Férfi ként mondom, jobban jársz ha lelépsz.

Neki, mindig is a család lesz az első. Te max azok után jöhetsz. Vagy elköltözöl vele úgy 4-500 kilométerre a családtól.

2019. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!