Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyet szakít, olyat szagol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyet szakít, olyat szagol?

Figyelt kérdés

35+ éves vagyok, nagyon sok nő rokonom, barátom, ismerősöm 5-10 évnyi házasság után vált most el gyerekkel.


Mindig ugyanaz a nóta a magyarázat: link/lusta/buta/erőszakos/csalfa, minden férfi egy mocsok, főleg az exférj, de a többi sem jobb.


Pedig kb 90%-nál már az esküvőn tudta mindenki (a menyasszonyt is beleértve), hogy milyen a választottja.


- az egyik hozzáment a “menő vállalkozóhoz”, aki valójában sosem keresett egy fillért sem az üzleteivel, csak nem akart elmenni dolgozni


- a másik eleve olyanhoz ment, aki fél évnél többet egy munkahelyen sem töltött


- van több olyan, aki az a tipikus “hozz egy sört de gyorsan” típus volt, aki simán leorditotta, hogy “hülye K, megmondtam százszor hogy ez vagy az”. Nekem égett a képek egy-egy vendégségnél, a csaj mégis szótlanul tűrte mosolyogva. Most csodálkozik, hogy már üt is, vagy állandósult az ordítás


- van több aki olyan pasinak szült gyereket, aki előtte a fél városon átment, akinek 2 hetes volt a leghosszabb kapcsolata. A férfiak közül van aki már az esküvő alatt másik csajt fűzött, volt amelyik 2-3 évre lenyugodott.



Minden sztorira igaz, hogy

A nők papíron értelmes (többség diplomás), nem szegénységben élő, középosztálybeli, szóval nem a gettóban szokták meg ezt a stílust.


A férfiak árultak zsákbamacskát, 90%-ról tuti lehetett tudni, hogy milyen, és mindenki tudta is.



Nem azt akarom mondani, hogy az ex-ferjeik ártatlanok, mert ilyen-olyan okokból ezek mind nagyon problémásak, de egy sem verte át a nőt, aki végül őt választotta a gyerekei apjának.



2019. jan. 20. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Ezek a nők apa nélküli "levádászott" nők?


Sok lányt vadásztak le a kanapékért a határon túlról bezúdult, "trianoni bűntudat" nevében befogadott férfi, akiknek legfőképpen gyors szálláshely kellett, csak aztán minél többet loptak a magyar lány nevére, annál inkább nehezebb volt a válás, az összelopott vagyon miatt.


Itt is ugyanaz a helyzet, hogy a fiatal naiv "kislányt" megszerezte a román, és aztán hiába járt félre más nőkhöz, ő tartotta el a magyar lányt és az meg érzelmi, később anyagi csapdába került. Meg a legtöbbjüket tízen-, húszon éves korukban vadászták le, így nagyon bekötődtek a férfihoz érzelmileg, és egyfajta Stockholm szindrómával a bántalmazó, megcsaló férfival maradnak. Nem akarnak a gyerekkel a bizonytalanba átlépni.


Nagyon igaz ez, hogy ki milyen virágot tépett, azt szagolja, és erre a nők is idővel rájönnek, de nincs merszük kilépni az ilyen kapcsolatokból, mi lesz a gyerekkel, mi lesz velük. Apa nélkül nőttek fel sokan, nem akarják ezt tovább örökíteni és inkább tűrnek, szenvednek. A román csak egy példa, viszont 100.000 román férfi lepte el 25 éve az országot folyamatosan.

2019. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Most erre milyen választ vársz? Hogy minden nő hülye? Az én rokonságomban meg ismerettségi körömben a tanult, jó családi háttérrel rendelkező nők mind jó párt választottak, jól kereső, rendes pasikat. Nekem is csak ilyen barátaim voltak eddig, most ugyan szingli vagyok, de ezután sem fogok lejjebb adni az elvárásaimból. Egy “barátnőm” van, aki nagyon gáz csávóval van együtt, füvezik meg minden, de az a lány sem teljesen százas, neki mindegy, csak valaki vegye már el.


Szóval nem tudom, mi lehet a baj a te ismerettségi körödben a lányokkal, de ők sem lehetnek teljesen százasok.

2019. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem anyukám egyszer azt mondta, 3 féle férfi van: hülye, hülyébb, leghülyébb. Akkoriban azt gondoltam, hogy ez nem igaz, csak ő van megkeseredve. De ahogy telik az idő, és látom, hallom a körülöttem élőket, be kell lássam, hogy igaza volt. A férfiak sose érik el azt a színvonalat érzelmileg, amit a nők igen. Ők másban jók. Ezt el kell fogadni, és meg kell keresni a kevésbé hülyét, aki még valamennyire képes egy normális családi életre. De persze így is sok elvált nő lesz, mert amit ők úgy gondoltak, hogy még tolerálható hülyeség, és talán idővel benő a feje lágya majd, arról kiderül, hogy nem az, és sose fog pozitív irányba változni.
2019. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

#3

Szerintem nem ennyire siralmas a helyzet. Én sok törődő, rendes, szereni tudó férfit ismerek és voltam is ilyenekkel párkapcsolatban. Nem mindenki hülye vagy érzelmi analfabéta, csak nem kell leállni az első alannyal, aki szembejön az utcán. Mert sok nő olyan türelmetlen, egyből 18-20 évesen már házasodni akarnak, aztán csodálkoznak, hogy nem lesz hosszútávú a dolog.

2019. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1: nem. Direkt leírtam, intelligens, középosztálybeli nők.



Szerettem volna elejét venni a romázásnak, prolizásnak, vidékizésnek, a külföldieket kihagytam, de nem, nem román, nem arab..

2019. jan. 20. 09:41
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

#4

Igen, igazad van. Én sem álltam le akárkivel, és nekem is kedves, szeretni tudó férjem van. A hangsúly azon lett volna, hogy nincs hibátlan közöttük sem, mindig el kell tudni fogadni a hiányosságokat is. Lehetőleg olyanokat, amikkel még lehet együttélni. Tökéletes nincs.

2019. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Az en kornyezetemben azok a nok akik valtak, pikk pakk talaltak mast.

Egy gyerek ettol, masik attol.

Ket gyerek ettol, massal meg tervezik a 3-at.

Stb

Igazabol ha meghulyul egy ffi es tarthatatlan lesz a helyzet, nem latom azt, hogy barmelyik not is meghatná a valas, csak ideig oraig, legkozelebb mar massal virit a facen es mastol terhes.

2019. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem tökéletes pasit kell keresni, hanem olyat, aki rendes, megbecsül.

Azt kell írjam, hogy sok csalódás után, fiatalon, legalább már azt tudtam, milyet NEM szeretnék.

Aztan szerencsém volt ( meg az, hogy nem voltak extra igényeim) egy nagyon rendes pasit sodort mellém az élet...., és ennek mar 12 éve . (és ugyanolyan megbízhatő, őszinte, családcentrikus :)

2019. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
*válás után egy éven belül van másik mindenkinek
2019. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Minden kedves, szeretni tudó férj elcsábítható, mert férfi. Egy se képes elvből hű lenni, csak max amíg nagyon szerelmes. De nem mind keresi a kalandot, és van akinek a család a legfontosabb. Ezek is kockára teszik néha, de ha választaniuk kell, a családot fogják választani. A férfihűség olyan dolog, hogy amíg nem hajt rá egy vonzó nő a férjedre, addig hű marad. Szerencse kérdése.
2019. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!