Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban problémás, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban problémás, ha egy kapcsolatban a férfi a sokszorosát keresi?

Figyelt kérdés

A párom átlag felett keres (informatikus), én perpillanat még a sulit csinálom, de nagyon keveset fogok kapni, ha elvégzem is (bölcsész szakirány, mélyebben nem mennék bele).

Nem volt eddig gond ebből, elmondása szerint azt vallja, ha én ebben találom meg a hivatásom, akkor csak örül annak, hogy csinálhatom, amit szeretnék, mert az ő bevétele ezt biztosítja. Szereti, amit csinál, és ért is hozzá. Nekem sajnos nincs ennyi eszem, nem tudnék informatikusnak vagy mérnöknek tanulni.

Viszont néha esetemben is ott van a gondolat, hogy mi lesz, ha megunja, hogy ő a sokszorosát keresi annak a zsebpénznek, amit nekem majd fizetés gyanánt adnak, holott ugyanúgy diplomások leszünk mindketten.

Kezdeményezett már nála szintén informatikus lány, aki legalább olyan jól keres, mint ő, ráadásul jómódú (4 saját lakás a fővárosban, rengeteg vagyon készpénzben), de nem akart tőle semmit, mert hogy velem szeretne lenni, és kész, mindegy, hány nullás lesz a fizetésem.


Viszont itt az oldalon is csak azt látni, hogy óvva intik a nőket az ilyen felállástól, ahol a nő tartósan semmit (diákmelóm van csak) vagy kevesebbet keres, mert hogy ez egy alárendelt szerep, ami tönkreteszi a kapcsolatot.


Mi akkor a megoldás?


2019. jan. 20. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem problémás szerintem , mondjuk engem nagyon zavarna ez és hosszútávon nalam nem működne . Nagyon zavarná a buszkesegem ha a férfi keresne többet. Más embereket speciel egyáltalán nem zavarja megoldják

Mondtad már ezt neki?

2019. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

"Viszont itt az oldalon is csak azt látni"


Nyugodtan felejtsd el, amit itt olvasol.

2019. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom hogy a pasikat ez egyáltalán nem érdekli, de lehet hogy nem így van.
2019. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%

:'D


Azt nem értem, hogy te neked, hogy nem piszkálja az a csőröd, hogy semmit nem fogsz csinálni? Nem szeretem a bölcsészeket. A legtöbbjüknek semmi szakértelme nincs, csak próbálnak tetszelegni, egyébként pedig ahhoz, hogy "bölcsészettel" foglalkozz, miért kell bölcsésznek lenne? Egy normális értékes munka mellett nem tudsz könyveket olvasgatni, gondolkodni róluk, életpályákat tanulmányozni.


Azért dolgozok - én legalábbis mindenképp - hogy hozzátegyek valamit az emberiséghez a munkámmal. Valószínűleg én csak egy kicsit teszek hozzá. Még egy gyári munkás is hozzátesz egyébként. Viszont egy bölcsész ... Mit csinál? Semmit. Én nem a fizetés miatt lennék mérges, mert kit érdekel, amiatt lennék mérges, hogy egész életedben egy haszontalan területen akarsz dolgozni. A bölcsészetnek nincs jövője. Ez utóbbi nem én mondtam. Hagyd otthonra, én is foglalkozom könyvekkel, festészettel zenével a munka mellett, pedig én is programozó vagyok.

2019. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nyelvszakos vagyok két idegennyelvvel, és műfordító szeretnék lenni. Ha valamilyen okból mégsem, akkor nyilván el tudok menni a nyelvtudásommal egy irodába is, azért az nem áll fenn, hogy semmit nem fogok csinálni.

De soha nem fogja utolérni a fizetésem egy informatikusét.

2019. jan. 20. 11:56
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Fordító-val te is tök jól kereshetsz. Hát most nem sok terület van, amivel egy (nem hiszem, egyébként hogy ő informatikus, az informatikusok a szakma aljai, inkább programozó, fejlesztő lesz ő, esetleg konzultáns) programozó fizetést manapság túl tud szárnyalni. A legutóbbi mérések alapján, a doktori állásoknál is jobb munka fejlesztőnek lenni manapság, szóval emiatt ne ostorozd magad. Fordítással is szép pénzt lehet keresni.
2019. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem fogja mert így állsz hozzá, én 8általánossal építetten vállalkozást ami megy, ez csak tőled függ és attól hogy mennyi időt és energiát áldozol vele valamibe.
2019. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, az is vállalkozás, ha nyitsz egy sarki ABC-t. Önmagában ez semmit nem jelent :)
2019. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
A legtöbbet így van hogy a férfi keres többet. Így tulkeppen a bölcsész szak sok bolcseletre nem tanított meg :)
2019. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Teljes házakat újítunk fel, és magam erejéből tanultam, nem sz@ros sarki abct nyitottam.
2019. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!