Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, aki nyíltan bevallja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki nyíltan bevallja, hogy számára nem elfogadható egy 3-5 kg túlsúly egy párkapcsolatban? (Még ideiglenesen sem? )

Figyelt kérdés

Most egy ilyet hallottam: egy lány kikötötte, hogy addig nincs szex, amíg a decemberben felszedett 2 kg felesleget le nem adja a párja. Ha március 15-ig sem sikerül, akkor a kapcsolatot is parkolopalyara teszi, május elsején pedig “végleg” szakít. Ő azt mondja, hogy nem a 2 kg zavarja, hanem, hogy időben kell megfogni a dolgot, mert különben később ez még több lesz.


Megjegyzem, hogy 3-5 kg súlyfelesleggel még 1 centire sem turemkedik ki a has, max lehajolva.



2019. jan. 22. 15:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de 2 kb egy nagyobb wc-zés.
2019. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Reggel, etgyomorra, WC után!
2019. jan. 22. 15:21
 3/27 A kérdező kommentje:
Egy haverom az “áldozat”...
2019. jan. 22. 15:22
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Akkor meg gondolom a pasi tudja hogy a nője egy felszínes "ember" és akkor ne egyen egy napig és lemegy a két kg. A csaj meg remélem jó az ágyban, ha ezt tűri valaki.
2019. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
2 kg nem is látszik.
2019. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1-es: “Már bocsánat, de 2 kb egy nagyobb wc-zés.”


Azért 3-5 kg-ra irtam ki a kérdést, mert a 2 nekem sem érthető.

2019. jan. 22. 15:25
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondana a párom én penderíteném ki rögtön. Ha felszedek 20 kilót akkor jogosan mondhatja azt, hogy ez már őt zavarja és szeretné, ha visszanyerném az eredeti alakom, akkor majd én eldöntöm, hogy ezt akarom-e vagy sem és ő is eldönti, hogy ez neki mennyire fontos. De ha két kiló miatt ilyen ultimátumot adna nekem valaki körberöhögném és mondanám, hogy keressen mást.
2019. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
3-5kg miatt nem szakítok valakivel, ha látom rajta, hogy elengedte magát akkor igen szólok, hogy szívem menjünk együtt edzeni vagy ne vegyünk kekszet otthonra. De a kapcsolat nem ettől függ.
2019. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

A világ az áldozat,hogy egyszer valaki,vagy inkább több férfi életét fogja megkeseríteni.

Rossz körökből válogat a haverod.

2019. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ha haverod férfiből lenne már régen elküldte volna,nem még hogy márciusig ultimátumot kap a csajtól,és gondolkodjon mit évő legyen.De a haverod behódol egy ilyen buta,irányításmániás libának.Saját sara.(9)
2019. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!