Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kutya vagy én? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya vagy én? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Adott egy helyzet: barátnő, akinek kutyája van, lakásban tartott. Én egyébként nem vagyok annak a támogatója, hogy főleg kutya, macska, egyéb állatok lakásban tartása, mert hullajtja a szőrét, azzal a lábbal mászik fel mindenhová, amellyel az utcán is jár, kaki-pisi stb. Én úgy nőttem fel, hogy a lakás, a ház, a szoba az emberé, az állat az udvaron (kivéve kb. aranyhal, de szerintem mindenki érti, mire gondolok). Továbbá, idegesít, ha mondjuk fekszünk az ágyban, ülünk a kanapén és a kutya felugrik, rajtunk mászkál, egyszerűen zavar, ha a lakásban van. Addig, amíg ez másoknál (a lánynál) történik, kevésbé érdekel, az ő dolguk.


De, ha ejutunk oda, hogy összeköltözés, ő költözne hozzám, én azt mondom, hogy akkor azzal a feltétellel jöhet, hogy a kutyáját nem hozhatja (lenne kire hagyni). Szerintetek én kérek túl nagyot vagy teljesen normális, ha ezt mondom, ha a lány költözne hozzám?

Továbbá, mennyiben módosulna a megítélés, ha azt mondom, ketten költözünk együtt egy harmadik lakásba (közös albérlet), de én csak akkor vagyok hajlandó, ha nincs állat?

Mit tennétek, ha a lány azt mondaná, akkor inkább nincs költözés, tehát, nem titeket választana?


Kutyanácik kíméljenek, hogy ilyen meg olyan ember vagyok, biztos szívből utálom a kutyákat.

Nem utálom, de a lakásban nem tűrök meg egyet se.



2019. jan. 23. 00:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek egymáshoz, nem fog hozzád költözni ilyen áron.
2019. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
89%

Inkább hagyjátok egymást békén.

Pasik jönnek, mennek, de a kutya marad. Bőven vannak olyanok, akiknek semmi kifogásuk a kutya ellen.


Egy kutyás

2019. jan. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
12%

Hmm...mennyivel kompromisszumképesebb lenne egy kertes ház ugye ? Ha ilyen nagyonnagyonnagyonnagyon szereti a kutyáját típus, akkor benne van a pakliban, hogy a kutyát választja, de ha normális és van kire hagyni, tudja látogatni, foglalkozni vele, akkor biztosan tudni fogja a helyes fontossági sorrendet. Ha meg emiatt megy, akkor inkább örülj annak, hogy helyetted vagy a közös gyerek helyett a család foxija lesz kihozva az égő házból vagy ő kap veletek ellentétben vacsorát.

32/f

2019. jan. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 Rockarc ***** válasza:
82%

Szar helyzet. Ha valasztas ele allitod, kb el is felejtheted a csajt. Ha "csaladban" marad a kutya, akkor lehet el fog koltozni veled, de ezt addig ugyse tudod meg, amig meg nem kerdezed. Igazabol nalad valook a kutya. Nagyon trukkos lenne, ha az alberletbe nem engednek be a kutyat, egyebkent a legtobb ilyen. Akkor talan konnyebben megbekulne a helyzettel es nem te lennel az, aki meg akarja fosztani a legjobb baratjatol.


En pont ugyanilyen okbol rantom balra azokat, akik kutyas keppel pozolnak. Senkinek sem jo az ilyen helyzet, se neki, se nekem, se a kutyanak. Tiszteletben kell ezt tartani.


42F

2019. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
17%

"...örülj annak, hogy időben kiderült..."*

32/f

2019. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
97%

Kompromisszum, mondjuk hálóban-ágyban tabu a kutya.


Nekem macskám van, nem költöznék nélküle. Akinek kellek, kelljen ő is. 8 éve velem van, ezidőalatt több kapcsolatom volt, ő állandó. Amikor befogadtam, vállaltam a velejáró felelősséget nem fogom kidobni egy pasi miatt sem. Vagy jön velem, vagy nem költözök.

Ha olyannal kezdesz akinek háziállata van, akit családtagként szeret ezzel számolnod kell.

2019. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
94%

".mennyivel kompromisszumképesebb lenne egy kertes ház ugye ? "


Egyáltalán nem. EGy évekig bent élő kutyát nem lehet kibaxni a kertbe. SOk fajta meg eleve nem is alkalmas a kinti létre, főleg télen.

2019. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
22%
aki szerint egy kutya fontosabb, mint a párja, az nem normális!! Az ilyen emberektől tényleg fontosabb egy kutya nekem is :)
2019. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
92%

Keress olyat aki hozzád való. Ebből soha nem lesz összeköltözés.

Alapvetően sima kompromisszum lenne, hogy az ágyra, kanapéra nem mehet a kutya stb, de ha neked ez is sok akkor nem sok értelme van. Ha ketten költöznétek másik lakásba akkor szerintem abszolút nem jogos a kérésed. Ennyi kompromisszumot tudni kell kötni, neked is van kismillió olyan szokásod meg baromságod amivel a barátnőd tud nehezen együtt élni.

Egyikőtök álláspontjával sincs baj, de nem illetek össze kicsit sem. Tök más elképzelésetek van az életről. Lehet, hogy otthon hagyja a kutyát miattad de ez csak átmeneti állapot. Aki élt már állattal amit szeretett annak nagyon nehéz enélkül élni később.

2019. jan. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
19%

Én is ilyen vagyok, mint a kérdező.


Nem fog téged választani a csaj a kutya helyett!


Olvasgass itt a kutyás rovatban, sokan elvárják a párjuktól sőt a gyereküktől is, hogy évekig allergia gyógyszert szedjenek, de a kutya marad, még a kertbe sem megy ki!

Szerinted, ha sokan a kisgyereküket tömik napi szinten gyógyszarral, a kutya kizárása helyett, akkor majd pont miattad dobja ki a csaj a kutyáját?


Mellesleg amatőr vagy, gyerekes és/vagy kutyás csajjal nem kezdünk, max. alkalmi szexkapcsolatot!

2019. jan. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!