Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyen esetben, van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok a helyemben? Röviden annyi a történetünk, hogy van egy 2 éves kisfiúnk, plusz 36hetes várandós vagyok ikerbabákkal. Párom lassan 2hete mindennap lekezelően beszél velem, mindenért veszekszik, semmiben nemtudok megfelelni neki. Úgyérzem, hogy sok neki ez az egész, megbánta az apaságot. Nem mondja, de nagyon így látom márcsak abból is kiindulva ahogy a 2évessel bánik. A lakás közös, hitelre vettük. Mostmár háromszor megkaptam, hogy ha nemtetszik valami költözzek el a gyerekekkel ahova akarok. De mégis hova? Szüleimnek megemlítettem a dolgot, de hallani sem akarnak róla, mondván, hogy megszokták a csendes, nyugodt életet, nincs szükségük visítozó gyerekekre... Hova fordulhatnék? Nincs senki másom, nemszeretném elveszíteni egyik gyerekemet sem.
2019. jan. 23. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Megfogod a cuccát és kihajítod. Nehogy már még ö akarjon kirakni három gyerekkel. Ne hagyd magad!
2019. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Már miért te költöznél el a közös lakásból 1 + 2 gyerekkel?
2019. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
1 +2 gyerekkel hát kapcsolatra sem lesz sok esélyed, illetve ha szüleidhez nem tudsz menni akkor maradnod kell.. (kényszerből).
2019. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Jajj de sajnálom, hogy ezt kell megélned :( most kellene boldognak lennetek, hiszen hamarosan megszületnek a babák.

Szerintem hívd segítségül a családodat, ha anyukád látja rajtad, hogy komoly a probléma, akkor lehet meggondolja magát.

Pároddal mi történhetett? Nem lehet, hogy munkahelyi probléma? Konkrétan tudjátok a babák érkezését ( ikrek miatt gondolom, hogy programozott császár lesz?) lehet a párod fél, hogy eltudjátok e látni az újszülötteket. Nyilván el, de ő ezt nem látja még. Kérdezted, hogy mi bántja? A két évessel mit csinál, amiből azt gondolod, hogy bánja?

2019. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván jòl jönne neki, ha lenne egyedül egy lakása, amit félig te fizetsz ki.

Három pici babával nincs az a bíróság, aki téged onnan kirakna. Remélem, oda vagy bejelentkezve. Rajta vagy a tulajdoni lapon? Szüleid is jó fejek amúgy, de abban igazuk van, hogy nem neked kell költöznöd. ha a férjednek nem felel meg a helyzet.

2019. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk már, hogy munkahelyi probléma, meg hogy megrémítette az apaság. Egy férfi nőjjön már fel a feladathoz! Egy anyát nem rémíthet meg semmi?

Most kellene igazán, hogy a tenyerén hordozzon, de ha már egyáltalán megfordul ilyen a fejében, pláne, hogy kimondja is, akkor nagy a baj. Ne fogjuk már munkahelyi problémákra, hogy gyökér azzal a nővel, akitől van gyermeke.

Mindenképpen te maradj a gyerekekkel a házban, nehogy elköltözz bárhova is. A gyerekeket nézd elsősorban, ne a házasságodat, meg hogy mit mond a pali.

Amúgy mit csinál a kicsivel, nem foglalkozik vele?

2019. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves vagy? Ha fiatal akkor találhatsz valakit akivel összeköltözöl. Egyébként meg ha közösen hitelen van a lakás nem dobhat ki. De barátnõ biztos van akihez mehetsz.
2019. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nemfoglalkozik a 2évessel, nemül le vele játszani a utóbbi időben, olyan mintha levegőnek nézné. Egésznap filmet néz a telefonon, a kicsi hiába próbál vele játszani, nemis figyel rá. Ez eddig nemígy volt. Levitte sétálni, sokat foglalkozott vele, fürdette stb...most mindent nekem kell csinálni. 28éves vagyok, sajnos barátnőim nincsenek akikhez fordulhatnék. Teljesen magamalatt vagyok. Párom azt mondja, hogy felejtsem el, hogy ő elköltözik.
2019. jan. 23. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Barátok nélkül nehéz lesz. Régi ex, szerelem? Ha nincs senkid tényleg akkor albi , más nincs. A férjed pedig fizesse ha te mész el.
2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor így maradtok, hova menne egy kismama meg a 2éves?

Nem tudsz mit csinálni vészeld túl. Arra legyen gondod, hogy oda legyél bejelentve, mielőtt elmészszni. Az ilyenből kinézem, hogy lecserélteti a zárakat.

2019. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!