Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a pártokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a pártokkal ha kiderülne hogy meddő?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2019. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem, halál komolyan. Annyira nem fontos nekem a gyerekvállalás, hogy ilyen módon rúgjak bele valakibe, plusz én személy szerint az örökbefogadástól sem irtózom.


30N

2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Nekem fontos lenne a baba, de nincs csajom úgyhogy nem tudok érdemben válaszolni erre.

30/F

2019. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem , csúnya ilyet mondani de én ennek csak örülnék mivel nem akarok gyerket így legalább nem kell figyelni a védekezésre.
2019. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg igen, még akarok gyereket. Mikor olyan párkapcsolataim voltak, aminél egyértelmű volt, hogy nem lesz belőle gyerek, akkor valahogy nem éreztem magam jól. 42f
2019. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszem ez már a kapcsolat előtt kiderülne, amikor a terhesség elleni védekezést beszéljük meg.

Mivel nem szeretnék gyereket és eddig még senkibe sem élvezhettem bele, elég izgalmas lenne.

2019. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha király lennék igen, mert kéne a trónörökös, amúgy nem.
2019. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Az örökbefogadás teljesen valid opció számomra. Nem attól leszek szülő, hogy nemzek egy gyermeket, hanem a neveléstől és attól, hogy ott leszek neki mindig.


Arra nem tudok választ adni, hogy ha ő nem támogatná az örökbefogadást, akkor mi történne. Eltudom képzelni az életem úgy, hogy nem leszek szülő, de jelenleg inkább arra hajlok, hogy 1 trónörököst szívesen fogadnék (vagy kettőt).

2019. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Alapvetően szeretnék babát, de még fiatal vagyok, szóval azt mondom, hogy nem szakítanék. Az örökbefogadás nálam nem opció, inkább mesterséges megtermékenyítésben gondolkodnék, ha már. De ha ez nem oké, akkor el tudom képzelni az életünket gyermektelenül- az tuti, hogy millió macskánk lenne, és még az is lehet, hogy beadnám a derekam, és szereznénk egy kutyát is. De csak egy lusta, nagyon barátságos fajtából legfeljebb.
2019. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem, sőt.


Sose akarnék gyereket, max befogadva egy már nem olyan kicsi gyereket, akinek már van kvázi személyisége és ha normális, jöhet. Így nem lutri, mint a hagyományos módon, ahol lehet szerencsétlen beszop valami betegséget vagy ilyesmit.


Plusz ezt a vérvonalat meg kell szüntetni, bármi áron. Szerencsére az unokatestvéreim már most elvágták magukat (az egyikük meddő, a másikuk ilyen bizarr transznemű, a harmadik pedig még nálam is elviselhetetlenebb. Haha! ilyen is van :D)

2019. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!