Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja a párom, vagy csak aranyos akar lenni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is élünk, szóval már mindenhogy látott, a legrosszabb állapotomban is.

Mégis gyakran megjegyez olyanokat, hogy szerinte szép vagyok smink nélkül is, vagy hogy nem áll rosszul az a plussz 3kg, amit magamra szedtem az ünnepek alatt, miatta ne fogyózzak, csak ha magam úgy látom jónak.

Vagy amikor megkérdem, mit változatna rajtam, megkapom, hogy semmit, ilyennek vagyok jó.

Amikor otthon vagyok egyedül, szoktam énekelgetni, a párom nemrég bevallotta, néha hallotta, amikor hazaért, és nem érti, miért nem csinálom előtte is, kellemes hangom van. Majd egyszer, ha nem figyelek, felveszi felvételre, és hallgatni fogja, amikor nem vagyok ott.

Ez utóbbi nekem azért is fura, mert a szüleimtől világ életemben azt hallgattam, hogy botfülem van, és nincsen hangom, míg a párom, aki zenész (konzit végzett), azt állítja, van, és nem is rossz.


Férfiak, ti csak illemből szoktatok ilyeneket mondani a párotoknak, vagy ezeket komolyan is gondoljátok?


(nem akarom megkérdezni, nyilván azt mondaná, komolyan gondolja)


2019. jan. 24. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mikor nincs probléma, de a probléma lehetőségén gondolkodsz. Minek kell ez?! Szerinte jó hangod van. Pont. Ennyi. Mindenkinek más a véleménye és az ízlése. Vagy most azt akarod ebből kihozni, hogy mi van ha hazudik? OMG....
2019. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nőként én is ilyen vagyok, mint a párod. Ha neked nem kell, add nekem :)
2019. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem igazán tudok füllenteni szóval ha nem lenne igaz nem mondanék ilyet. De a legtöbb férfinak nem probléma a hazugság.

Persze emellett még az is ott van hogy nyilván aki szeret annak lehet csodálatos a hangod, de közönség előtt már nem állná meg a helyét.

2019. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha valakit szeretünk,akkor mindenhogy szeretjük.A hibáit is jó tulajdonságkènt látjuk,egyszerűen mindent ami.A szerelem már csak ilyen
2019. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is hasonlóképp szoktam bókolni a barátnőmnek, de sose hisz nekem. Sok az önbizalomhiányos nő.
2019. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
57%

Pont egy par napja mondtam valakinek, hogy mennyire jo hangja van, nagyon tetszik nekem. O meg teljesen el volt hulve, mert neki nincs is jo hangja. Pedig en aztan nem vagyok botfulu, megha papirom nincs is rola. Ha azt mondja, akkor az biztosan nem csak bokbol mondja. En sem szoktam funek fanak. Akinek a mosolya tetszik, ott azt szoktam dicserni. Szoval ideje lenne kitorni a furdoszobabol. :)


42F

2019. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Az én férjem is ilyen!! Most babát várok szedtem fel par kilót. Annyira jól esik higy szinte minden nap el mondja hogy én vagyok a legszebb kismama a világon! Az ő kismamája felesége vagyok és bennem fejlődik az ő szeme fénye kis hercegnője!! De terhesség elött is mindig dícsért. Ezt én is viszonzom. Nagyon sokszor elmondom neki hogy mennyire tetszik milyen jó pasi és hogy boldog vagyok hogy ő az én férjem!! Ez így a jó. Mert apróságnak tűnik de mégis mennyire boldoggá tudja tenni egyik a másikat
2019. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!