Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről az egészről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről az egészről?

Figyelt kérdés

A párom tegnapelőtt azzal jött, hogy úgy érzi elhidegültünk egymástól és már nem szeret úgy mint régebben. Úgy döntöttünk, hogy költözzön akkor haza átgondolni, viszont továbbra is beszéltünk. Tegnap azt mondta nagyon hiányzok neki szeretne visszaköltözni. Én ugye ennek nemet mondtam mert ez ugye nem így működik. Ettől függetlenül mára megbeszéltünk egy találkozót, hogy mégis tisztázzuk hogyan tovább. Erre most meg úgy gondolja mégis jobb így külön.


Most akkor mi van? Ezt nem lehetne megoldani szerintetek? Szerintem meglehetne csak lehet, hogy már Ő nem szeretné? Mindenesetre adtam neki még időt, hogy gondolkozzon, nem is beszélünk. Vajon mi lesz a vége?


2019. jan. 24. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Eldönti a 3. is mit akar, aztán talán Válaszaid is lesznek.

32/f

2019. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vissza akart menni mert nem jött be az egyik jelentkező,na akkor szamár is jó,valahol lakni kell,na de közbe akadt megint egy új hódoló,így te megint csúsztál hátrébb.Dobd a vérbe,ez már rég kuka max idő kérdése h megint szünit kér,közbe meg végig kereste a jobbat melletted.
2019. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ennyit nem ér. Én hülye hónapokig játszottam ezt az exemmel, gondolhatod, hogy mi lett a vége. Aki tényleg szeret, az nem csinál veled ilyet, meg sem fordul a fejében, hogy szünetet kérjen. Ha már szünetet kér valaki akkor azt megette a fene.
2019. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz a vége,hogy nem lesztek együtt,és jobb is lesz.
2019. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Talán előbb neked kéne kitalálni, mit akarsz. Belemész egy se veled-se nélküled helyzetbe. Amikor vissza akar jönni, elutasítod. Aztán mégis akarod vissza. Saját magaddal kerülj tisztába, mit akarsz. Ha azt akarod, hogy együtt legyetek, hívd vissza a barátodat. Ha nem akarod màr, akkor zárd le rendesen.
2019. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én szeretném ha visszajönne! Csak ez véleményem szerint nem így megy, hogy egyik nap még 'nem szeret úgy' másnap meg már megis utána meg mégsem.. :)
2019. jan. 24. 18:06
 7/9 anonim válasza:
100%

Soha ne menj ilyenekbe bele... Velem ezt a vőlegényem játszotta el több év együttélés után. A vége a 3. alkalomnál lett, (február, június és július...) azután sikerült eldöntenie, hogy nem szeret és már aznap este más nővel láttam.

Ha az elsőnél nem megyek bele, már rég elindultam volna a gyógyulás felé mire utoljára történt.

2019. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Utolsó vagyok

+1 gondolat: Nálunk is ez volt, egyik nap maradj, másik nap menj, harmadiknak hazaköltözöl, másnap vissza ... majd a második alkalommal is még aznap keresett, hogy egy idióta, aztán visszamentem és rá egy hónapra kb történt a végleges.

2019. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 5 Szerintem a kérdező tudja hogy mit akar, csak épp elvesztette a párjába vetett bizalmát. Ő egyedül hiába akarja, ha a barátja részéről ez nem kölcsönös.

A pozitív visszajelzés meg nem valami biztató, ha közben nem hiteles.

Gondolom ha rajta múlna, akkor helyreállna a kapcsolat, de nem csak rajta múlik ez.

2019. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!