Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltolódott az egyensúly, ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltolódott az egyensúly, ugy érzem futok a párom után, ő pedig örömmel nézi ezt. Elindultunk volna a szakadék felé? 34 N 44 F

Figyelt kérdés

Nagyon harmonikus, mély érzelmekkel teli, tartalmas párkapcsolatban éltem ezidáig. Családalapítás volt tervben, egy éve összeköltöztünk, hihetetlen sok dolgot csináltunk együtt és azt hiszem mondhatom, hogy sokat alakítottunk egymáson, jobbá tettük egymást.

A gond körülbelül két hónappal ezelőtt kezdődött mikoris mindkettőnk életében munkahelyi változások adódtak.

Azóta egyre távolodunk egymástól. A szex is kezd unalmas lenni, én próbálok beújítani de utóbbi időben addig csináljuk míg én elélvezek, aztán inkább összebújva alszunk vagy tvzik a párom. Nem is lenne ez gond ha nem válna rendszeressé. Egyre több időt szeretne nélkülem tölteni, úgy érzem nincs szüksége ram. Én a mai napig mindent beletesznek a kapcsolatba, ugy érzem ez a baj, túl kiszámítható és magától értetődő lettem számára, az hogy mindig itt vagyok mellette. Az utóbbi időben már igyekeztem lekötni magam, elmentem itthonról órákra, nem hívtam fel, nem kerestem, de mintha nem is érdekelné. Nincsenek romantikazasok az esti összebújós tv nézést leszámítva. Nem csókol magától, nem ölel, keveset keres, keveset tesz bele a kapcsolatba, nincs kommunikáció, elmondok valamit nincs reakció, ha ő beszél az egyoldalú, nem hagy társalogni, csak mondja. Semmibe veszi a korábbi ígéreteit pl. Leszokott a cigirol mikor összejöttünk ,(nem én kértem, engem nem zavart) három hete újra cigizik. Kértem az elején hogy fogyasszon rendesen vizet, ne kávén éljen csak. Oda is figyelt. Most megint alig iszik mást mint kávét egyhuzamban. Piti példák, De talán értitek.


Elmondtam neki ezt, nem érti mi a gondom, szerinte most is remekül megvagyunk.


2019. jan. 24. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezd nyugdíjjasodni. Keress valami fiatalabb pasit.
2019. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudod, nem tudom melyik újjal harapjam meg. Ő minden rezdülésében álmaim pasija volt, nem értem miként változott ekkorát a beletett energia/érzelem. És azt sem tudom miként reagálnék, ha holnaptól újra előjönne a család témával. én nagyon szerelmes vagyok, vele képzelem az életem, szeretném ha visszakapnám azt a férfit, aki volt. Attól tartok már nem érez úgy irántam mint eddig, viszont megbecsüli a hűségem és azt hogy kitartok mellette ezért jobb velem mint nélkülem. Remélem rosszul gondolom.

Jövőhéten a volt lakóhelyemre kell mennie üzleti útra, elhívott magával, mondta hogy amíg elintézem találkozzak nyugodtan azzal a volt párommal, akivel itt együtt éltem. A srác sokáig próbált még udvarolni akkor is mikor mi összejöttünk, így mindennemű beszélgetést megszakítottam vele. Most mégis azt akarja hogy fussak vele össze?! Nem értem

2019. jan. 24. 23:10
 3/12 Izabella220 ***** válasza:
100%
Sajnos biztosan belekényelmesedett,kissé megunta ezt a kapcsolatot.Lehetséges új gondolatok cikáznak a fejében.Megbántani nem akar,de lehet olyan gondolata,hogy hátha megunod ezt a helyzetet és mossa kezeit mert te leszek hibás félnek beállítva.
2019. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Másik nő esetleg?
2019. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veled, akkor mással.

Kifele tekinget.

2019. jan. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valami baja biztos van,egyenlőre a tagadás stásiumában van.Lehet Neki vannak gondjai,befásult valamitől.Masik nő miatt nem kezd el az ember újra cigizni,az nem olyan imponáló.Kivéve ha az a nő cigizik,így visszaszokott rá.Az is fura,hogy azt akarja találkozz a régi pároddal.Ha nincs semmi gondja magával,amit nem akar elmondani,akkor ez jele,hogy szakítana,de nem mer,mert annyi mindent beleraksz a kapcsolatba.Lehet a munkahelyen ismert meg valakit,ettől a nagy változás.Mert fura,hogy azóta jönnek az eltávolodás jelei.

Valamit hiába mentegetsz,amit a másik nem akar,és nem is hajlandó belátni,hogy valami nem jó.Lehet összeszedném magam és szakítanék,ha akar menjen.Vagyis nem,menjen,elengedni a kezét,ha Neki úgy jobb.

2019. jan. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Bennem is felmerült már, hogy esetleg másik nő van a dolog hátterében, de nem hiszem.

Szerintem egyenlőre csak nem érez már úgy, mint eddig, nyilván lesz lesz az oka, hogy lesz majd másik nő is...

2019. jan. 25. 07:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Ő ilyen, ez az igazi arca. Eddig csak hozta a jobb, demó verziót, hogy megszerezzen. Kifogott halat nem etet.

Soha nem lesz olyan, mint az elején. Azt az embert felejtsd el, az nem is létezik.

Azt gondold át, hogy ennek az embernek, aki kàvézik, cigizik, nem szexel, nem figyel rád, csak a szürke hétköznapok vannak: akarsz-e gyereket szülni. Vele tudsz élni?

Ha nem, akkor kezdj el csomagolni. Te se leszel fiatalabb, ha valaha akarsz gyereket, és családban tervezed felnevelni, akkor ne húzd az időt.

2019. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Kérdés: milyen a hangulata?

Ezek a tünetek utalhatnak depresszióra is. Pl. úgy érzi belül jobb lenne neked nélküle.

2019. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez utóbbit sokszor mondja, ugy érzi elteltek az évek,fiatalabbat érdemlek aki nincs kicsúszva az időből úgy mint ő stb.. ez egy elég gyakori képzete már az elejétől fogva. Ő eddig csak a munkájának élt, 8 évig volt egy gyermekes anyuka párja, ott nem lehetett már gyerek, majd szakítottak és évekig csak a munka... Azt mondta ameddig nem ismert meg ő már letett mindennemű családi igényről, de velem újra előtört benne a vagy, hogy családot alapítson. Ezért sem értem mi ez a nagy pálfordulás. Remélem nem ez az igazi arca, nem hiszem.
2019. jan. 25. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!