Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó esetben két hetente találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó esetben két hetente találkozunk. , szakítsak?

Figyelt kérdés

Május óta vagyunk együtt a párommal, de kapcsolatnak kifejezetten nem nevezném. Nem nevezném, mert keveset találkozunk, de ennek ellenére mindennap chatelünk sokat.

Afféle érzelmi-testi barátság ez. Egyikőnknek sincs más (ez biztos). Mikor találkozunk sétálunk, ebédelünk, este pedig egy film, összebújás mint érzelmileg, néha több is. Nekem Ő fontos! Szeretek vele lenni, kedvelem és nem vagyok nagyigényű, de örülnék ha hetente kétszer legalább tudnánk találkozni. (Nyáron szoktunk hetente is.) 99%-ban mindig én kérdezem meg hogy találkozunk-e. Az esetek 75%-ában nem akar mert "fáradt". Nincsenek igazán barátai, sem kalandjai. Kezdek belefáradni... sokszor várom a hétvégét és akkor is sokszor nemet mond. Otthon tv-zik egyedül.....

Véget vessek ennek az egésznek szerintetek?

Fogadjam el hogy ő ilyen és ne hibáztassam ezért? Mi a megoldás, ha van megoldás?



2019. jan. 25. 18:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(23 évesek vagyunk.)
2019. jan. 25. 18:46
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
23 vagy könyörgöm,nem kell fiatalon ilyen fosokban élni ahol a másik letoj és inkább tévézik mint h kéthetente talizzon alig akar,ugy kell vonszolni hozzád. Maximum szexkapcsolat de még az se..
2019. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Két évig bizakodtam hogy lesz köztünk valami, az elején nem volt, és bő egy év után alakult ki fokozatosan. Rossz lenne mindezt eldobni. :/
2019. jan. 25. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
@3: Majd rájössz akkor. Csak emlékezz majd rá, hogy mi szóltunk!
2019. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Akkor maradj vele. Depressziós lehet.. Ebből nem fogod kirángatni. Ő mindent lemond továbbra is mert fárAdt inkább tévézik te meg elleszel otthon. Nem tudok mit mondani húszon évesek erre vágynak,én jóval idősebb vagyok,de nem kérek abból ahol csak belém űrit a pasi kb kéthetente de amúgy tojik rám hosszútávon. :(
2019. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ezt pár évvel idősebb fejjel sem tűrtem el. Megmondtam, hogy vagy történik érdemi változás, vagy helló! Azóta összekapta magát az illető. Ha még egyszer megengedi magának ezt a hozáállást, akkor repül. Ennyi...
2019. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kell szakítanod,hiszen ahogy írtad nem is jártok.Te keresed folyton,ő a 10-ből 7x nem akar találkozni veled.Ebből a két évből konkrétan egy éve van köztetek több,az is hébe hóba.Én mondjuk nem írogatok olyannak,aki ennyire tesz Rám.Bár Te biztos tudod mi bántja.Szerintem az is elég,ha nem keresed magadtól.És ha ő mégis,akkor elmondhatnád neki amit itt írtál,hogy rosszul érint stb.Mit szeretne?
2019. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Felteszem Te vagy a lány, ő meg a srác.


25 éves ffiként azt tudom mondani, hogy szakíts vele minél előbb.

Akinek fontos vagy, és szeretne veled találkozni (gyakrabban), az talál rá időt és módot, hogy találkozzatok. Ő erre úgy tűnik, hogy egyáltalán nem képes/hajlandó, felesleges az idődet húznod vele, akármennyire kedveled.


23 évesen fáradt? Bányában dolgozik, vagy mi az isten? Mi lesz vele 40 évesen, hogyha most fáradt ahhoz, hogy találkozzon veled?


Nekem fél évem ment el egy csajra, akivel ugyanígy 2-3 hetente tudtam találkozni, sokat dolgozott (2 műszakban, így minden második héten ugye kiestek a délutánok/esték), illetve szüleivel, nővérével is sok időt töltött munka után, illetve htévégén, mivel ő külön, albérletben lakik, ésatöbbi, ésatöbbi...


Kifogások jönnek, mennek, de ha szakítasz vele, hozzám hasonlóan utólag te is be fogod látni, hogy milyen jó döntés volt. Felesleges egy olyan emberre pazarolnod az időd, aki megmozdulni sem hajlandó, hogy találkozzon Veled.

2019. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Èn is így vagyok és kezdek én is belefáradni,hogy le se szar. Na jó most már én is ilyen leszek,ha őt se érdekli az egész engem se fog. Csak megdu.atom vele magam oszt nem érdekel,persze mással is majd ,ha így folytatja
2019. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van és valóban így kellene tennem, de ő "ilyen"... nem hitegetett, nem ígérgetett és nem változtathatom meg.. szeretem és jó vele abban a kevés időben, csak sajnos kevés.

:/

2019. jan. 26. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!