Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális viselkedés, hogy a pasim kölcsön kér tőlem pénzt?

Figyelt kérdés
most kért tőlem harmadik alkalommal pénz. Első két alkalommal adtam neki szó nélkül, vissza sem kértem tőle a pénzt,mert nem nagy összegről volt szó. Most nagyon felháborodtam rá, mert valójában cigire fogja elkölteni a pénz meg sörre, amit adtam neki. Úgy látszik , hogy nagyon hozzászokott, hogy hozzám fordulhat, ha nincs pénze. Szó nélkül adnék neki, ha tudnám, hogy fontos dologról van szó, de most már kezdek felháborodni, mert most én sem állok olyan jól anyagilag. Szerintetek ez mennyire normális viselkedés a részéről? 23L
2019. jan. 26. 01:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem annyira normális. Neki mégis miért nincs pénze?
2019. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
egyetemisták vagyunk mind a ketten és ahogy látom, ő elég jól szórja a pénzt mikor van neki.
2019. jan. 26. 01:41
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ hogy közös kasszán vagytok-e? Ha nem, akkor nem adnék neki, mivel pofátlanság.

Én is szoktam kérni ha nincs, de vissza is megy az elvettbe.

Jó! Ha kicsi összegről van szó, és hébe hóba az belefér, de folyamatosan hosszú távon már megterhelő.

Ezt meg kell beszélni, mindenkinél máshogy van.

2019. jan. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Ha vissza adja, ő is szokott neked adni kölcsön vagy csak úgy meglep valamivel, akkor egyáltalán nincs vele baj szerintem. Ha mindig csak tarhál, de semmit nem tesz amúgy a kapcsolatba, akkor meg te is tudod a választ.

"Tudsz kölcsönadni nekem két rugót kicsim?" igen/nem, adok/nem adok. Látod? Két féle választ lehet adni a kérdésre.

32/f

2019. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vagyunk közös kasszán, és nem rég óta vagyunk együtt , pontosabban 3 hónapja, és ez a harmadik alkalom, hogy kölcsön kért. De ha nem lenne neki kajára, akkor adnék neki szívesen, de így hogy cigire meg sörre költi nem igazán tartom szép dolognak.
2019. jan. 26. 01:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Hehe, ha tudsz angolul, ajánlom figyelmedbe (témába vágó) a Destiny's Child legeslegelső sikerszámát, ami pontosan erről szól, a címe: Bills, Bills, Bills


https://www.youtube.com/watch?v=NiF6-0UTqtc

2019. jan. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Ne legyél balek...

40N

2019. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Bele ne halj már...
2019. jan. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem lepődnék meg, ha hosszabb távon nem működne a kapcsolat.


3 hónap túl kevés idő még - a felvetett probléma nagyságrendje pedig cseppet sem elhanyagolható...


Ultimátum: konkrét határidő kitűzése a viselkedésének megváltoztatására - ellenkező esetben nincs tovább!

2019. jan. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Házasság után a nő a teljes havi fizudat kéri "kölcsön".Havi 2 ruppát elkérni nem nagy ügy mondjuk ha megjön a srácnak a fizuja igazán visszadhatná egy csoki kíséretében :)
2019. jan. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!