Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szüneteltetnétek a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szüneteltetnétek a kapcsolatot, ti mennyi idő után keresnétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Pl. abban az esetben, hogyha az egyik fél pár napot kér, míg lerendezi a sorait, de ezen felkapjátok a vizet és nem válaszoltok a legutóbbi üzenetére. Megkeresnétek még utána? Vagy a másik oldalról, ti mennyi idő után írnátok rá a másikra, hogy miért nem válaszolt?

Számotokra mennyire lenne elfogadható, ha a "pár nap" magányt kérő fél már minimum 2 hete nem keres? Ezután teljesen elengednétek?



2019. jan. 26. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Erőltessen egy kis jómodort magára és beszéljük meg normális hangnemben. Akinek napok kellenek ahhoz, hogy lenyugodjon, nem elég neki kiszellőztetni a fejét pár óra alatt vagy aludni rá egyet, az nem az én emberem. Nevelgesse az apukája meg az anyukája.

32/f

2019. jan. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez most így elég általános, kifejtenéd kicsit konkrétabban kérlek?
2019. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szünet 90%ban kinem mondott szakitás. Lehet huzogatni,de semmi értelme,ez a hézagtöltőknél divat. Vissza megy még picit h fix luk legyen,a keresés alatt,aztán ujra szünetet kér de a szamár nem tudja h a lovat keresi v lovagol végig vkin melette..
2019. jan. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy egyik - vagy mindkét - fél EGYEDÜLÁLLÓ életvitelt folytat-e a hétköznapokban.


Esetleg a felmenő családtagok anya, apa, nagyszülők, stb. is élnek-e még?


A fent említettekkel milyen a viszony, illetve az egyéb társas kapcsolatokban (munkahely, iskola, tanfolyamok, egyéb szabadidős ismeretségi szálak hogyan működnek, stb.)


Az egyéni temperamentum és az élettapasztalatok összesége is meghatározó.


Nálam leginkább a közösségi szolgálatban végzett élettapasztalatok összessége kezdett dominálni az utóbbi másfél esztendőben.

2019. jan. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyi idő után keresi a másikat amennyi alatt megbizonyosodik róla, hogy a kutyának sem kell. Ha talált mást soha nem fog keresni.
2019. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bem szüneteltetnénk a kapcsolatot. Ha annyira nem tartana a férjem, hogy elmondja, mi a baja és azt együtt megbeszéljük és megoldjuk, ott semmi sem segítene. Hála Istennek, ő is így gobdolkozik, épp ezért tudunk mindent megoldani.
2019. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak általánosságban akartam kérdezni a dolgot, de kénytelen leszek konkretizálni, ha már rákérdeztetek.

Nálunk az okozta a feszkót, hogy nem tudok nyáladzani, romantikus lenni, szeretleket kimondani (én vagyok a nő) és emiatt - a tetteimmel hiába bizonyítottam - azt hitte, hogy én nem szeretem úgy őt viszont. Emiatt pedig feltörtek benne az emlékek az exéről... Az exét örökre elvesztette (az anno meg is csalta), akkor se tudna visszamenni hozzá, ha akarna.

Szóval az a "kedvesem" problémája, hogy két embert szeret, ezért kért pár nap magányt. Lekorholtam, hogyha az kell neki, akkor soha nem fogom keresni, de erre mentegetőzött, hogy csak pár napot adjak. Megadtam, de nem válaszoltam. Posztolgat depis, érzelgős dalokat Facebookra, de ennyi telik tőle. Az én részemről vége a dolognak, nekem ennyi idő pont elég ahhoz, hogy kiábránduljak valakiből.

Úgyhogy a kérdésem arra vonatkozott, hogyha ti az én helyemben vagy az övében lennétek, mit tennétek? Az én helyemben is ráhagynátok és simán továbblépnétek? Az ő helyében felkeresnétek még egyáltalán?

2019. jan. 26. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyikőtöknek sem elég fontos ahhoz a másik, hogy tegyetek a kapcsolatért, így semmi értelme kínlódni.
2019. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legutóbb is én kerestem, de tagadta, hogy teljesen meg akarna tőlem válni... De most már mindegy, nem igaz? Csak azért reménykedne az ember, hogy a másikban van annyi gerinc, hogy időben szól, hogy "bocs, inkább felejts el" vagy "ne keress többé".
2019. jan. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!