Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek normalis vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normalis vagy mar beteges?

Figyelt kérdés
Parommal 26 evesek vagyunk. 8 eve egyutt vagyunk 5 honapos terhes vagyok. Vasarnap el kaptam valami nagyon csúnya betegséget ami egeszen maig ki tart (majdnem egy hete). Parom egesz egyszeruen elviselhetetlen ez ota. Mindenen veszekszik velem, ordit velem, ha kerek egy gyogyszert ejjel mert nem tudok ki kelni az agybol ra kell szannom magamat valahogyan mert semmikeppen nem hoz egy pohar vizet se. Mindenert ki oktat, hogy en nyavogok mindig. Jatszik a telefonjan minthogy velem beszeljen ezt meg is mondta. Most hozza fel a regi kisebb hibaimat is meg mindent. Meg hasonló dolgok. Olyan gyogyszert szedek peldaul ami a babanak sem art, es azt mondta mergezem a gyereket es inkább csak egy infuzio mulasztana el mindent. Szerintetek?
2019. jan. 26. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon elbaltáztad hogy ilyennek szülsz gyereket.Megszületik,tuti egyedül maradsz majd mindenféle gonddal,nem fog segíteni.Azért kritizál már,mert tudja hogy meg vagy kötve,nem fogsz ugrabugrálni.Ez csak rosszabb lesz szerintem.
2019. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális. Mi lesz, ha császáros lesz a baba, akkor is elvárja, hogy a 20 centis, 3-4 napos vágással a hasadon te takaríts meg főzz majd? Vagy ha beteg leszel a pici mellett is? Szülők lesztek, csapatként kell együtt dolgoznotok.
2019. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

De múlt péntekig nem volt semmi gond??

Mi ez a csúnya betegség influlenza? Vagy herpesz? Vagy ird le privátban.

Ami biztos lázas beteg ember sértődékenyebb. Terhes nők szeszélyesebbek. A kettő együtt lehet te is túlreagálod.

Gyereket viszont feltűnően félti.Lehet haragszik rád mert beteg vagy??

Szerintem ha 8 éve együtt vagytok túl lesztek ezen is.

2019. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
8 évig minden tökéletes, aztán jön egy nátha és lőttek az egésznek. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ez az oka...
2019. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Néha néha a 8 év alatt is rájöttek ilyen dührohamok. Ok nélkül. Kezeltetnie kellene magát többen mondták neki. Csak akkor nem naponta hanem hetente egyszer. Amég nem kérek bocsánatot nem áll le, néha az után sem. Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz. Csak érdekelne miért csinálja ezt mindennap. Pedig egyszer egy évben szoktam beteg lenni akkor se két napnál többet.
2019. jan. 26. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
De legalább szültél, megnyugodhatunk, egy újabb remek gyerekkor van kibontakozóban kéremszépen (Y) Mi van veled, emberiség?
2019. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
vagyis szülni fogsz elnézést.
2019. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az ilyesfajta valaszolokat varom, koszonom szepen a megertest! ;)
2019. jan. 26. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én sem várom a hétfőt de jönni fog :)
2019. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De nem èrtem, èveken keresztül heti 1x mèg belefèrt? Olyannyira, hogy családot alapítottál vele? Mit vártál? Többen mondták, hogy kezeléssel magát. Ès megtette? Felteszem nem. Akkor miből gondoltad, hogy ez elhanyagolható problèma, ès nyugodtan jöhet a gyerek? Egyèrtelmű, hogy van valami szemèlyisèg zavara.

A gyerek pont hogy jobban el szokta mèlyíteni az ilyen problèmákat, több a stressz faktor, meg eleve jobban ki vagy neki szolgáltatva. Ezt már elrontottam, nagyon nincs mit tenni, azon gondolkozz el, hogy rendezkedik majd be az egyedülálló anyaságra.

2019. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!